اپیدمی ویروس کرونا – تعلیق پروازهای اروپایی ایالات متحده به مدت ۳۰ روز

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۲

اپیدمی ویروس کرونا در ایالات متحده

اپیدمی ویروس کرونا در ایالات متحده وارد مرحله اضطراری شد. دولت آمریکا در پی رسمی شدن اپیدمی ویروس کرونا، ‌پروازها به اروپا را برای سی روز به حالت تعلیق درآورد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا شامگاه روز گذشته اعلام کرد: «ما تمام پروازها از سمت اروپا به ایالات متحده را به مدت ۳۰ روز تعلیق می‌کنیم. قوانین جدید از نیمه شب جمعه اجرایی می‌شوند»

تعلیق پروازهای اروپایی ایالات متحده به مدت ۳۰ روز

محدودیت‌های مسافرتی ۳۰ روزه در اظهارات دونالد ترامپ

طبق اظهارات دونالد ترامپ، موارد استثنا شامل شهروندان آمریکایی می‌شود که تحت نظارت‌های مناسب قرار خواهند گرفت. ترامپ تاکید کرد: «این ممنوعیت‌ها نه تنها شامل حجم انبوهی از پروازهای تجاری و ترابری می‌شود بلکه شامل موارد بسیار دیگری هم می‌شود، هرچه از اروپا به ایالات متحده بیاید».

تراپ در ادامه اظهارات خویش  تاکید کرد این محدودیت‌های مسافرتی شامل حال انگلیس نمی‌شود.

ممنوعیت سفرها به ایالات متحده در حالی اعلام شد که یک دیپلمات اروپایی گفت آمریکا پیش از انتشار این خبر از سوی ترامپ با مقام‌های اروپایی برای ممنوعیت ۳۰ روزه با هدف جلوگیری از اپیدمی کروناویروس هماهنگ نکرده است.

این دیپلمات اعلام کرد که دونالدترامپ در سخنان تلویزیونی خودش گفت، دولت واشنگتن در تماس مداوم با متحدان آمریکاست اما مقام‌های اتحادیه اروپا از قبل از این تصمیم مطلع نشده بودند. وی گفت:« آن طور که رئیس‌جمهوری آمریکا مدعی است، هیچ نوع هماهنگی صورت نگرفته است»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان