محسن لرستانی به زندان رفت – رقصنده های اینستاگرامی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۱۶

محسن لرستانی به زندان رفت

محسن لرستانی خواننده ای  است  که با لهجه کرمانشاهی اواز می خواند. ، او چندی پیش  به فساد فی الارض متهم شد. و حدس های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او بین مردم  مطرح شده است. حسینی وکیل او  علت اتهام موکل خود را پخش پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما برخی حدس ها حاکی از ارتباط محسن لرستانی با پرونده رقاص های اینستاگرام خبر می‌دهند.

در گزارشی محسن لرستانی تا پیش از انتشار اتهام او  چهره‌ی شناخته شده‌ای نداشت . با انتشار این خبرتوجه بسیاری را به خود جلب کرد و به شکل بی سابقه‌ای در فضای مجازی مورد جستجو قرار گرفت. وکیل لرستانی گفت : که لرستانی شاکی خصوصی ندارد. محکومیت موکل او  انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده است.

برگزاری دادگاه محسن لرستانی

سید کاظم حسینی وکیل  او گفت : موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی افزود: پرونده شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است. موضوع اتهامی  در رابطه با مسائل اخلاقی و شخصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود .

 

ماجرای بازداشت محسن لرستانی چه بود؟

در حالی که روز گذشته خبر بازداشت محسن لرستانی از زبان وکیل او روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت. سید کاظم حسینی وکیل محسن لرستانی برای اولین بار از اتهام موکل خود به افساد فی الارض خبر داد و به ایسنا گفت که موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

علت بازداشت

علت اصلی بازداشت محسن لرستانی انتشار چت های خصوسی اش در فضای مجازی بوده است و هیچ اتقاق فیزیکی رخ نداده است. او به این سوال که منظورش از اتفاق فیزیکی چیست،  اینگونه پاسخ داد که: منظورش رابطه فیزیکی است، ولی از توضیح بیش‌تر خودداری کرد.

حسینی وگیل او گفت هر کسی برای خود موارد خصوصی دارد. ولی اینکه چطور و یا توسط چه کسی این چت ها منتشر شده است و باعث کیفرخواست سنگین برای او شده است، جای سوال دارد. چون گوشی تلفنش در اختیار خودش نبوده است چون ادمیت دارد.

ارتباط پرونده به پرونده های رقاص‌های اینستاگرامی


 حسینی اعلام کرد که پرونده موکل او ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است، باشگاه خبرنگاران جوان گزارشی را منتشر کرد  که بر اساس شنیده‌ها از دادگاه انقلاب، چندی پیش تعدادی از رقصنده‌های اینستاگرامی و فعال در فضای مجازی که در قالب باند و شبکه فعال بودند، بازداشت یا احضار شده اند و لرستانی نیز در همین ارتباط بازداشت شده است.

البته تا این لحظه هیچ مقام رسمی این  را تایید نکرده است، اما شنیده‌ها می گوید که پرونده‌های رقصنده‌ها و لرستانی دارای بازپرس مشترک و زمان رسیدگی یکسانی هست.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان