محمدعلی نجفی و انتقال از زندان اوین به بیمارستان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۹

محمدعلی نجفی و انتقال از زندان اوین به بیمارستان

محمدعلی نجفی از زندان اوین به بیمارستان منتقل شده است . خبرها حاکی از آن هستند که شهردار سابق تهران و متهم به قتل همسر از زندان اوین به بیمارستان منتقل شد. دلیل این انتقال هنوز اعلام نشده است . در گذشته محمدعلی نجفی به دلیل خودکشی در بیمارستان بستری شده بود. البته هنوز هیچ منبعی که دارای صلاحیت باشد این خبر را تایید نکرده است.

تکذیب انتقال نجفی از زندان به بیمارستان

وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران درباره شایعه انتقال موکلش از زندان به بیمارستان توضیحاتی داد . رحیم گودرزی وکیل مدافع نجفی در این رابطه خاطرنشان کرد: این خبر صحت ندارد و نجفی در سلامت کامل به سر می برد.  او افزود: خانواده نجفی امروز برای ملاقات او به زندان می روند .

خانواده میترا استاد هنوز رضایت نداده اند

یکی از وکلای اولیای دم میترا استاد گفت: رفت و آمدها از ناحیه وکلا و بستگان محمدعلی نجفی برای اخذ رضایت از اولیاء دم مرحوم استاد وجود دارد اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است. چندی پیش سید محمد علیزاده طباطبایی وکیل عزل شده نجفی که به دلیل انتشار برخی اخبار از پرونده عزل شده بود در ویدیویی از رضایت خانواد استاد خبر داده بود. ولی مسعود استاد برادر مقتول این خبر را تکذیب می کند و می گوید: کذب محض است… این آقا از روز اول به دنبال دشمنی با ما بود و عزل شدن از این پرونده برای علیزاده طباطبایی خیلی گران تمام شد …

تکذیب اخد رضایت خانواده استاد توسط وکلای اولیای دم

مسعود افرازه دربارهتلاش وکلای محمدعلی نجفی برای اخذ رضایت از اولیای دم مرحومه میترا استاد اظهار کرد: رفت و آمدها در ارتباط با اخذ رضایت ادامه دارد اما فعلا خبر ویژه ای نیست . محمود حاجلویی نیز از دیگر وکلای اولیای دم مرحومه میترا استاد اخبار منتشر شده مبنی بر اخذ رضایت از اولیای دم را تکذیب کرده است .

# اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0