محمد‌بن سلمان – ولیعهد عربستان در برابر دوربین‌های خبری واکسن زد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۷
محمد‌بن سلمان - ولیعهد عربستان در برابر دوربین‌های خبری واکسن زد

واکسن زدن ولیعهد عربستان

محمد‌بن سلمان ولیعهد عربستان برای جلب اعتماد و‌تشویق‌مردم به زدن واکسن کرونا، در برابر دوربین‌های خبری واکسن زد. در عربستان عملیات واکسینه کردن کردن مردم در نقاط مختلف این کشور آغاز و‌ محموله‌های جدید واکسن به شکل هفتگی وارد می‌شود.

توفیق الربیعه،، وزیر بهداشت عربستان از ولیعهد به‌دلیل حساسیت و پیگیری مستمر در تهیه واکسن برای شهروندان این کشور قدردانی کرد.این مقام سعودی افزود: «در چارچوب چشم‌انداز ۲۰۳۰، سیاست پیشگیری بهتر از درمان است با اقدام‌های پیشگیرانه پیگیری می‌شود چراکه در این چشم‌انداز تاکید شده که سلامت افراد در اولویت نخست است.»

محمد‌بن سلمان - ولیعهد عربستان در برابر دوربین‌های خبری واکسن زد

محمد‌بن سلمان – ولیعهد عربستان در برابر دوربین‌های خبری واکسن زد

توفیق الربیعه  تاکید کرد که «طبق این سیاست واکسن ایمن و مورد تایید بین‌المللی در کوتاهترین زمان ممکن تهیه شد و در اختیار شهروندان و افراد مقیم در عربستان قرار می‌گیرد.»
طبق اعلام رسانه‌های عربستان، این کشور نخستین محموله‌های واکسن کرونا تولید شرکت‌های فایزر و بیون‌تک را دریافت کرده‌ است و واکسیناسیون سراسری علیه کووید-۱۹ در این کشور رایگان است.

عربستان به طور رسمی ارائه واکسن کرونا را آغاز کرده است. بیش از ۳۶۰ هزارتن در عربستان به کرونا مبتلا شدند که از این تعداد بیش از ۶۰۰۰ تن جان خود را از دست دادند. اما اخیرا تعداد مبتلایان به ۳۰۰۰ تن کاهش یافته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان