مدال آوران المپیادهای علمی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۶

رهبر انقلاب: ظرفیت، استعداد و پیشرفت را ادامه دهید

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مدال آوران المپیادهای علمی و اعضای تیم ملی والیبال جوانان بیان کردند: جوانان کشور وقتی به مدال می رسند، باید این پیشرفت را ادامه دهند و ظرفیت، استعداد و پیشرفت را ادامه دهید.

 حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جوانان صاحب مدال در المپیادهای علمیِ و همچنین قهرمانان اعضای تیم ملی والیبال جوانان ، با تجلیل از نگاهی عمیق جوانان به مسائل مختلف ، گفتند: پیشرفت علمی هدفمند برای کشور، با نگاه عمیق به مسائل انقلاب و مبتنی بر تفکر  امکان پذیر است. و باید جوانان کشور اعم از نخبه، قهرمان و مدال آور، هدف اصلی خود را رسیدن به پیشرفت دانش و فناوری قرار دهند.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: صحبت با جوانان نخبه  و مدال آور در این دیدار نشان می دهد که جوانان کشور دارای افکار، دقت نظر و نگاهی عمیق به مسائل مهم کشور و پیشرفت آن دارند. که بسیار مهم و مایه خوشنودی است.

مدال آوران المپیادهای علمی

در این دیدار مدال آوران المپیادهای علمی، مدال های رنگین خود را به رهیر معظم انقلاب اهدا کردند. ایشان، این اقدام را اهدا به یک نماد دانست و مجدد به خودشان بازگرداندند تا نزد خود نگه دارند.
ایشان خطاب به جوانان نخبه افزودند: ما به شما جوانان افتخار میکنیم و این جوانان باعث سرافرازی و سربلندی ملت و این نظام است.

رهبر انقلاب اسلامی به پیشنهادات و مطالب ارزنده جوانان نخبه گوش فرا دادند و تاکید کردند که این مسیر، مسیر بی انتهای تلاش و پیشرفت کشور است. بنابراین کسب مدال نباید به عنوان پایان این راه و متوقف شدن ظرفیت در جوامع علمی باشد و  ظرفیت، استعداد و پیشرفت را ادامه دهید. با توجه به بیانات رهبر انقلاب می بایست برنام هریزان کشور در جهت رشد و ارتقا جوامع علمی تلاش روز افزون داشته و به حمایت جوانان بپردازد و سطح آموزش کشور را ارتقا دهند.

قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه ها

  1. ممنون از توجهتون به نخبگان لطفا کمی هم از مشکلات کاری ما بنویسید تا به حل اونها بپردازیم به کمک هم.

  2. سلام .کاریابی سخت شده و بهتره در این باره هم کمکی بیاندیشیم . جوانان ما به کار نیاز دارند لطفا تدبیری بیاندیشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان