مراسم تحلیف جو بایدن – برگزاری مراسم تحلیف بایدن با محدودیت ها

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۷
مراسم تحلیف جو بایدن - برگزاری مراسم تحلیف بایدن با محدودیت ها

برگزاری مراسم تحلیف بایدن با محدودیت ها

مراسم تحلیف جو بایدن همراه با برخی محدودیت ها برگزار خواهد شد. کمیته مشترک برای مراسم های تحلیف در کنگره آمریکا خبر برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب این کشور با برخی محدودیت ها را اعلام کرد. این کمیته که وظیفه نظارت بر مراسم های تحلیف رؤسای جمهور آمریکا را بر عهده دارد روز گذشته در بیانیه ای  تاکید کرد که تصمیم دارد برای مراسم تحلیف بایدن در روز بیستم ژانویه ۲۰۲۱ حضور مهمانان و جمعیت حاضران را محدود کند.

این کمیته همچنین در بیانیه خود آورده است که تعداد حاضران در مراسم تحلیف بایدن مانند مراسم سخنرانی رؤسای جمهور آمریکا درباره وضعیت کشور در کنگره خواهد بود. اعضای کنگره نیز امسال به جای دریافت ۲۰۰ هزار بلیت برای شرکت در مراسم تحلیف، هر کدام دو بلیت برای خود و برای یک مهمان دریافت خواهند کرد.

بیانیه رئیس کمیته مشترک

روی بلانت، رئیس کمیته مشترک در بیانیه ای گفت: «تصمیم در خصوص برگزاری این چنینی مراسم تحلیف امسال با مشورت متخصصان درمانی و بهداشتی مختلف این کشور و همچنین”کمیته تحلیف ریاست جمهوری گرفته شده است.»

مراسم تحلیف جو بایدن - برگزاری مراسم تحلیف بایدن با محدودیت ها

مراسم تحلیف جو بایدن – برگزاری مراسم تحلیف بایدن با محدودیت ها

کمیته تحلیف ریاست جمهوری آمریکا همچنین با اعلام اینکه مراسم تحلیف ریاست جمهوری امسال با حضور بسیار محدود جمعیت و طبق معمول بیرون از ساختمان کاپیتول یا کاخ کنگره برگزار می شود، از مردم این کشور خواست از سفر به منظور حضور در این مراسم خودداری کنند.
این کمیته همچنین گفت که درباره برگزاری مراسمی چون رژه روز تحلیف بازنگری خواهد شد و انتظار می رود که حاضران از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان