مرگ دختر جوان – سیانور در داروی لاغری

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۰۷

وجود سیانور در داروی لاغری

مرگ دختر جوان. تلاش های بسیار پزشکان فایده ای نداشت و دختر به خواب ابدی فرو رفت.با توجه به مشکوک بودن این حادثه ماموران پلیس اداره آگاهی به قضیه وارد شدند و به بررسی موضوع پرداختند.در قدم اول، تحقیق از مرد جوان شروع شد و او مورد سوال و جواب قرار گرفت وی توضیح داد که همه چیز  روال عادی داشت و مانند هر شب بعد از مسواک زدن،همسرم داروی لاغری خودش رو مصرف کرد و بعد از مدتی که احساس کردم حالش خوب نیست با اورژانس تماس گرفتم.وی ادامه داد که بین آن ها همه چیز خوب بوده و هیچ مشکلی نداشته اند و برای هفته بعد قرار به مسافرت با خانواده داشته اند.

مرگ دختر جوان - سیانور در داروی لاغری

مرگ دختر جوان – سیانور در داروی لاغری

تحقیقات پلیس

با توجه به اینکه هیچ آثاری از قتل بر روی جسد به دست نیامده بود بازپرس درخواست به کالبد شکافی داد و بعد از یک هفته تحقیق متوجه وجود سم سیانور در بدن دختر شدند. تحقیقات بیشتری شروع به انجام گرفت.در قدم اول فرضیه به خودکشی دختر بود که به چهار دلیل مورد قبول قرار نگرفت،دلیل اول زن هیچ اختلافی با همسر و خانواده نداشته،دلیل دوم بعد از پرسش از خانواده هیج انگیزه ای به خودکشی به دست نیامد،دلیل سوم دختر قرار به سفر در هفته آینده با خانواده داشت،دلیل چهارم زن جوان سرزنده و شاد بوده و هیچ ناراحتی و افسردگی که منجر به خودکشی شود را نداشته است.

دستگیری مسعود،همسر دختر جوان

راز مرگ دختر جوان کشف شد.پس از بازجویی پلیس از مسعود او به قتل همسرش با سیانور  اعتراف کرد.بعد از تخقیقات به عمل آماده متوجه ازدواج ناموفق قبلی وی شدند. او از ازدواج قبل صاحب یک پسر است.هفت سال قبل با همسرش ازدواج کردند و صاحب فرزند شدند و هیچ مشکلی قبل از به دنیا آمدن دخترشان نداشتند.مسعود مدعی بود که همسرش بین پسر و دخترشان فرق می گذاشته و این رفتار او را بسیار ناراحت میکرد.او اعتراف کرد که قرص را برای پایان دادن به زندگی خودش خریداری کرده بود که شب حادثه تصمیم اش را عوض کرد و به خورد همسرش می دهد،و بعد برای به آرامش رسیدن به قتل اعتراف کرد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان