مرگ زن شیرازی پس از جراحی زیبایی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۳

مرگ زن شیرازی پس از جراحی زیبایی

مرگ زن شیرازی: زنی که برای عمل لیپوساکشن از شیراز به تهران سفر کرده بود بعد از این عمل زیبایی و ترخیص شدن از بیمارستان در یکی از هتل های تهران تسلیم مرگ شد. در بامداد روز جمعه اول تیرماه بود که گزارش مرگ مرموز زنی جوان در یکی از هتل های نزدیک منطقه سیدخندان به پلیس داده شد. و تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای تحقیقات اولیه در محل حاضر شدند. همسر زن که در هتل حضور داشت با پلیس گفت: همسر من فصد عمل لیپوساکشن داشت به همین دلیل از شبراز به تهران آمدیم پس از انجام آزمایشات و بررسی پزشک، همسرم روز پنجشنبه سی و یکم مرداد به اتاق عمل رفت و ساعت پنج عصر از اتاق عمل بیرون آمد….

ادامه گزارش همسر زن شیرازی

… وی افزود: پس از ترخیص شدن به هتل بازگشتیم. ولی ساعت ۲ بامداد حال همسرم بد شد و من از اورژانس درخواست کمک کردم تااینکه پزشک آمد ولی هرچه تلاش کرد موفق به نجات جان همسرم نشد.

به دستور بازپرس کشیک قتل، پرونده جنایی تشکیل شد و همسر این زن نیز از پزشک معالج همسرش شکایت کرده و پرونده به دادسرای جرائم جنایی ارجاع داده شد و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0