مسعود کیمیایی – انصراف از حضور در جشنواره فجر به خاطر مردم

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۲۲

مسعود کیمیایی: اهل جشنواره نیستم

مسعود کیمیایی کارگردان نام آشنای سینمای ایران که با فیلم سینمایی «خون شد» در سی هشتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر حضور یافته بود به دلیل اتفاقات اخیر در ایران و غم و ناراحتی و فشاری که این روزها بر مردم ایران سایه افکنده است از حضور در این جشنواره انصراف داده است. کیمیایی گفت: «من امسال فیلمی ساختم به نام خون شد که در جشنواره ی فجر هست. من هیچ وقت اهل جشنواره نبودم و سمت و سویم همیشه مردم هستند و نگاه می‌ کنم و می‌ بینیم که مردم روزگار سختی را می‌ گذرانند و روزی نیست که خبرهای بد نشنویم. دلم نمی‌ خواهد فیلمم در جشنواره فجر نشان داده بشود به دلیل تسلیتی که به این همه آدم دارم. مردمی که مسافر بودند.».

عوامل و بازیگران فیلم «خون شد»

سعید آقا خانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق نورد و سیامک صفری بازیگران فیلم خون شد را تشکیل می‌ دهند. فیلم سینمایی خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی می باشد.

در پی انصراف مسعود کیمیایی از حضور در جشنواره ی فیلم فجر و اظهارات وی و همدردی او با مردم به دلیل وقایع اخیر، جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه کننده ی پروژه ی سینمایی «خون شد» اظهار داشت: «خون شد از جشنواره فیلم فجر کنار نمی‌ رود.  فیلم خون شد در جشنواره ی فیلم فجر حضور دارد و نمایش داده می‌ شود اما با احترام به نگاه و نظر آقای کیمیایی، تقاضای ما این است که فیلم در بخش کارگردانی داوری نشود و در مابقی بخش‌ ها مورد قضاوت قرار گیرد.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان