مصرف موز در وعده صبحانه

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۳۱

مصرف موز در وعده صبحانه

مصرف موز در وعده صبحانه ، موجب کاهش وزن افراد می شود . بهداشت نیوز چنین گزارش می دهد :  برنامه ای  را که در آن در وعده صبحانه موز می خورند و به این عنوان «هیتوشی واتاناب» نام گفته است را برای کاهش وزن معرفی می کند . در حالی که در ژاپن این رژیم غذایی به «رژیم موز» معروف شده است و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

 رژِیم موز

استفاده از این رژیم غذایی کمک می کند قند خون تنظیم گردد و متابولیسم بدن را بهبود می دهد و همین رژیم برای دریافت انرژی بدن کافی است و بدن می تواند انرژی لازم را کسب کند . مهم ترین فایده ای که این رژیم دارد این است که دیگر برنامه ریزی برای وعده های غذایی و محدودکردن کالری ها احتیاج نیست . وحتی ورزش کردن می تواند اجباری نباشد و این ورزش را به صورت انتخابی و در قالب  پیاده روی انجام داد.

محدودیت رژیم موز

تنها محدودیتی که این رژیم دارد این است که در وعده صبحانه فقط موز مصرف شود . و حتی محدودیتی در تعداد آن نیست و به هر تعداد که بخواهیم می توانیم مصرف کنیم  . و همچنین باید در طول روز  آب مصرف کنیم.
معمولا در این رژیم ، فرد باید با شکم خالی موز را مصرف کند و در طول روز مجاز به مصرف هر چیز دیگری است . تنها باید فرد بعد از خوردن آن و بلافاصله بعد از آن ، یک لیوان آب که نه خیلی گرم باشد و نه خیلی سرد باشد را بعد از بیست دقیقه مصرف کند . و اگر دوباره گرسنه شد دومین آن  را می تواند بخورد که این کار موجب تقویت متابولیسم بدن می شود و در نتیجه موجب کاهش وزن می گردد.

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان