مصطفی کیایی – اظهارات کارگردان فیلم مطرب در خصوص پیش بینی چهل میلیاردی پرستویی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۴

پرویز پرستویی از همان ابتدا پیش بینی فروش چهل میلیارد را داشت

مصطفی کیایی کارگردان فیلم سینمایی مطرب و برادر محسن کیایی بازیگر ایرانی است . کیایی کارگردان مطرب در رابطه با پیش بینی پرویز پرستویی در خصوص فروش فیلم سینمایی مطرب گفته است: «می دانستم مطرب فیلم پرفروشی می شود. اما پیش بینی ام بین ۲۰ تا ۲۵ میلیارد بود ولی پرویز پرستویی از همان ابتدا پیش بینی ۴۰ میلیارد را داشت و الان از این فروش خوشحالم. ولی دوست دارم ظرفیت فیلم های سینمایی بالاتر برود و فیلم هایی بیاییند که رکورد فروش ما را بشکنند.».

فروش فیلم مطرب

«زمان اکران مطرب مصادف با قطعی ده روزه اینترنت بود»

کارگردان فیلم سینمایی مطرب در ادامه گفت: «زمانی که مطرب به نمایش در آمد سینماها تقریبا به حالت نیمه تعطیل درآمده بودند و قطعی ده روزه اینترنت بود و اتفاقات مختلفی افتاد. اما خوشبختانه فیلم به این فروش رسید و در کنار دو سه فیلم دیگری که در کنار مطرب از آبان به نمایش درآمد وضعیت اقتصادی سینماها بهبود پیدا کرد و از حالت نیمه تعطیل در مرداد و شهریور خارج شد.».

«جشنواره ما را پیر می کند.»

مصطفی کیایی از کارگردانانی است که تمایل به حضور در جشنواره ندارد. وی در این خصوص گفت: «جشنواره فقط ما را پیر می کند و معمولا کارکرد حضور فیلم های من در جشنواره تنها گرم کردن صف های جشنواره است. که بعدش از جاهای دیگری برای ما اتفاقات دیگری می افتد! به همین خاطر دو سال است که در جشنواره شرکت نمیکنم و شرایط فیلمبرداری فیلمم را تعمدا طوری تعیین می کنم که به جشنواره نرسم.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان