ملکه رنجبر – هنرمند پیشکسوت درگذشت

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۰

ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت کشورمان درگذشت

ملکه رنجبر هنرمند سالخورده و پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان درگذشت. تشییع پیکر این هنرمند به دلیل شرایط موجود در جامعه و رعایت احکام بهداشت و سلامت در زمان شیوع ویروس کرونا بدون مراسم و تجمع مردم برگزار شد. تشییع پیکر این مرحومه و هنرمند پیشکسوت روز جمعه نهم اسفند ماه ساعت ۱۰ صبح در قطعه هنرمندان برگزار شد و پیکر این بازیگر زن به خاک سپرده شد. فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر در این باره گفته است: «مراسم سوم و هفتم هم برگزار نخواهد شد . البته هزینه های این مراسم به امور خیریه اختصاص داده خواهد شد.».

پیام مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت

مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، سید عباس عظیمی روزی که مرحومه ملکه رنجبر فوت کردند طی اعلامیه ای نوشتند: «ملکه رنجبر، پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، امروز در بیمارستان کسری دارفانی را وداع گفت و روحش آسمانی شد.».
فریبرز ایروانی تنها فرزند این بازیگر پیشکسوت است و مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، درگذشت این هنرمند را به یگانه فرزند ایشان نیز تسلیت گفت.

فعالیت هنری

ایشان با مجموعه تلویزیونی طنز «زیر آسمان شهر» به شهرت رسیده بودند. پدر ایشان عبادالله رنجبر نیز هنرمند عرصه تئاتر کشورمان بودند. ایشان فعالیت های خود را از آغاز افتتاح تلویزیون و از سن شش سالگی آغاز کرده بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان