مهدی تاج استعفا کرد – استعفای تاج به دلیل بیماری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۸

مهدی تاج استعفا کرد

مهدی تاج استعفا کرد.سخنگوی فدراسیون فوتبال طی بیانیه ای اعلام کرد:مهدی تاج رییس این فدراسیون از سمت خود کناره گیری کرده است. مدتی قبل تاج در بیمارستان بستری بود.بعد از آن خبرهای زیادی شنیده می شد مبنی بر اینکه او از ریاست فدراسیون استعفا خواهد کرد.البته هرگز به صورت رسمی تاییدی برای این اخبار منتشر نشد.تا اینکه بالاخره امروز مهدی علوی خبر استعفا را به صورت رسمی اعلام کرد.

بیماری قلبی

علوی در بیانیه اعلام کرد:بعد از حمله فلبی که در ترکیه اتفاق اقتاد؛روز چهارشنبه گذشته هم حمله قلبی دوم برای آقای تاج رخ داده است.پزشکان اکیدا آقای تاج را از استرس و نگرانی و فعالیت های سنگین منع کرده اند.بنابراین ایشان باید از استرس فوتبال دوری کنند.و به همین جهت از ادامه خدمت به فدراسیون انصراف داده و طبق اساسنامه فعالیت های فدراسیون توسط نایب رییس انجام خواهد شد.

مهدی تاج استعفا کرد - استعفای تاج به دلیل بیماری

مهدی تاج استعفا کرد – استعفای تاج به دلیل بیماری

انتخابات نزدیک است

این تصمیم در شرایطی گرفته شده است که مدت زمانی کمتر از ۵ ماه به برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باقی است.با توجه به این مسئله بعید به نظر می رسد که برای تعیین جایگزینی برای تاج مجمع فوق العاده تشکیل شود.زیرا این مسئله بسیار زمان بر خواهد بود.

فدراسیون بدون جانشین

از آنجاییکه بعد از بازنشستگی علی کفاشیان،تاج جایگزینی برای او انتخاب نکرده بود،حالا فدراسیون نایب رییس اول ندارد.سرپرست نایب رییسی اول(محمود اسلامیان) هم به صورت رسمی معرفی نشده است.پس او هم نمیتواند جای تاج را پر کند.نایب رییس دوم،حیدر بهاروند هم که با وجود بازنشستگی و بدون توجه به فشارها به کارش ادامه داده بود،نمی تواند با این شرایط جانشین آقای تاج شود.نایب رییس سوم هم که از نظر اجرایی دارای محدودیت است طبعا نمی تواند وظایف رییس فدراسیون را پیگیری کند.حالا با توجه به شرایط جسمانی نامناسب و وخیم مهدی تاج،هیئت رییسه فدراسیون باید تصمیمی اتخاذ کنند تا این مشکل مرتفع گردد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان