مهران مدیری – حمایت اصولگراها از او و اتهام به دورهمی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۱
مهران مدیری

دورهمی کدام قشر را نقد می کند

مهران مدیری مجری برنامه ی پر طرفدار دورهمی که اولین قسمت از سری جدید برنامه ی خود را در شب یلدا روی آنتن برد در این برنامه به نقد قشرهایی از جامعه و یا دولت و یا در مجموع عادت ها و خصیصه های اشتباه می پردازد.

این گونه نیست که بتوان گفت مهران مدیری تنها دولت را نقد می کند و یا تنها گروه خاصی را به نقد می کشد. مهران مدیری همواره مورد علاقه و مورد حمایت اصول گراها بوده است.

در جدیدترین اظهار نظر صورت گرفته در ارتباط با مهران مدیری و برنامه دوره همی که در برخی خبرگزاری ها دیده میشود وی را منتقد مردم و دولت روحانی می نامند.

برخی از منتقدین این برنامه اعتقاد دارند در صورت تغییر دولت فعلی ایران سیاست های مدیری و برنامه اش هم تغییر کند! آن ها معتقدند که در اخرین برنامه دورهمی که شب یلدا پخش شد، مدیری با زیرکی تمام به انتقاد از برنامه دولت در خصوص مالیات هنرمندان پرداخته است.

روزنامه فرهیختگان و نقد جنجالی از مهران مدیری و برنامه اش

روزنامه فرهیختگان در نقدی جنجالی نشان داد که برخی اصولگرایان نیز با وی مشکل دارند. این روزنامه مدعی شد که آقای مدیری با بازارگرمی کسب درامد می کند.

این روزنامه همچنین با نقد از آقای میرباقری که از معاونین سیما می باشند، حضور سلیبریتی ها در برنامه های گفتگو محور را که نسبت به قبل شدت گرفته است، سبب ترویج فرهنگ لاکچری گرایی و تجمل گرایی در کشور می داند.

حال باید دید با این حجم از انتقادها واکنش آقای مدیری و عوامل سازنده برنامه دور همی چه خواهد بود.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان