مهناز افشار هم مهاجرت کرد – برخی واکنش ها به مهاجرت او از ایران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۰۴

آیا مهاجرت افشار از ایران همیشگی خواهد بود؟

مهناز افشار در ماه های گذشته به خاطر سفرهایش به خارج از ایران از جمله کشور آلمان مورد شایعات مختلفی قرار می گرفت. افشار در آلمان تحصیل می کرد و دلیل سفرش به این کشور را درس و تحصیل عنوان می کرد. افشار همواره در پی سفرهایش و ایجاد شایعات پیرامون عدم بازگشت به کشور  خبر از بازگشت مجدد خود به وطن را می داد. و سفرهایش کوتاه بود. اما حالا ظاهرا به نظر می رسد که او دیگر به ایران باز نخواهد گشت و تصمیمی درمورد برگشتن به ایران و سینمای ایران را ندارد.

 

همکاری مهناز افشار با یک شبکه تلوزیونی در استکهلم

مهناز افشار در برنامه ای به نام پرشین گات تلنت جایگزین صدف طاهریان می شود. او چهارمین داور این شو خواهد بود. افشار به دلیل شرکت در این برنامه به نظر کاربران دیگر به ایران و سینمای ایران بازنخواهد گشت.

واکنش ها به مهاجرت افشار از ایران

یکی از خوانندگان پاپ موسیقی کشورمان رضا صادقی در واکنش به مهاجرت افشار از ایران اظهار داشت: « من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده‌اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم. من شخصا شدیداً و قویا بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد، سرزمین خودم است. شاید یک روزی بچه‌های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند، برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود اما من قرار است کنار آدم‌هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند. ». رضا صادقی این واکنش را در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان اظهار داشت که از وی پرسیده بود: اگر شما جای مهناز افشار بودین از ایران میرفتین یاخیر…

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان