موسسه اوج – تولید اثری با الهام از مایکل جکسون در موسسه وابسته به سپاه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۱
موسسه اوج - تولید اثری با الهام از مایکل جکسون در موسسه وابسته به سپاه

برداشتی آزاد از اثر مشهور مایکل جکسون

موسسه اوج که وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، به تازگی خبر داده اثری تولید کرده که از خواننده فقید آمریکایی مایکل جکسون الهام گرفته شده است. این سازمان فرهنگی و هنری با همکاری مرکز آواهای انقلاب اسلامی، یک قطعه موسیقی تولید کرده که طبق گزارشات واصله از قطعه مشهور «WE ARE THE WORD» برداشت شده است. در واقع قطعه تازه ساخته شده، برداشتی آزاد از این قطعه مشهور است که توسط مایکل جکسون اجرا شده بوده است.

«محمد احسان محمد حسنی»؛ مدیرعامل مؤسسه فرهنگی اوج

«محمد احسان محمد حسنی» مدیرعامل مؤسسه فرهنگی اوج

قطعه جدید تولیدی موسسه اوج

طبق گزارش ها برای اجرای این قطعه جدید، چهل خواننده موسیقی پاپ ایرانی همکاری داشته اند. این قطعه «منو بشناس» نام دارد و خوانندگان مشهور ایرانی مثل رضا صادقی، روزبه نعمت الهی، فرزاد فرزین، حمید هیراد، حامد همایون و بسیاری دیگر برای اجرای آن در این پروژه، همخوانی و همکاری داشته اند.

سازمان فرهنگی و هنری اوج از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود در زمینه های فرهنگی و هنری را آغاز نموده است. این سازمان که یکی از زیرمجموعه های سپاه پاسداران است، تا به امروز در حوزه های مختلفی مانند سینما، تئاتر، موسیقی، گرافیک و تبلیغات شهری فعالیت گسترده‌ای داشته است.

از بحث برانگیزترین و پر سر و صدا ترین پروژه های این موسسه در حوزه موسیقی نیز می توان به درخواست صدور مجوز و ساخت کلیپ برای خواننده جوان و جنجالی ایرانی امیر تتلو اشاره نمود. این درخواست در زمان خود بسیار پرحاشیه شده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان