موشک ضدبالستیک جدید – آزمایش موفق سیستم دفاع موشکی جدید روسیه

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۶

آزمایش موفق موشک جدید ویژه سامانه پدافند ضد بالستیک

موشک ضدبالستیک جدید روسیه امروز آزمایش موفقیت آمیز خود را سپری کرد. موشک ضدبالستیک ویژه سامانه پدافند موشکی را واحد پدافند هوایی و موشکی نیروی هوافضای روسیه پرتاب کرد. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که این سیستم دفاع موشکی برای محافظت در برابر حملات سلاح های تهاجمی هوافضایی در نظر شده است.فیلم پرتاب این موشک ضدموشک های بالستیکی امروز در کانال یوتیوب وزارت دفاع روسیه منتشر شد.
 وزارت دفاع روسیه خبر آزمایش موفق موشک جدید ویژه سامانه پدافند ضد بالستیک را منتشر و اعلام کرد: در ساری-شاگان قزاقستان واحد رزمی دفاع موشکی و هوایی نیروی هوافضای روسیه با موفقیت توانست این موشک را آزمایش کند.

آزمایش های موشکی اخیر روسیه

اواخر اکتبر وزارت دفاع روسیه از آزمایش یک سیستم دفاع موشکی جدید خبر داده بود. ژنرال آندری دمین، فرمانده واحد دفاع ضد هوایی و ضد بالستیک نیروهای هوافضای روسیه در پیامی اعلام کرد یک سری آزمایشات ویژگی های موشک جدید را به وضوح تأیید کرده است. آخرین اطلاعات از وزارت دفاع روسیه در مورد آزمایش های موشک جدید در ساری-شاگان به اواخر اکتبر سال ۲۰۲۰ برمی گردد. شلیک های قبلی در ژوئن و ژوئیه ۲۰۱۹ و همچنین در فوریه ، ژوئیه ، اوت و دسامبر ۲۰۱۸ و در نوامبر ۲۰۱۷ صورت گرفته بودند.

موشک ضدبالستیک جدید – آزمایش سیستم دفاع موشکی جدید روسیه

آخرین بار روسیه در ماه اکتبر یک فروند موشک ویژه سامانه پدافند موشکی آزمایش کرد. روسیه در نظر دارد این موشک جدید را برای تقویت توانمندی سیستم پدافند موشکی خود بسازد.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در هفته های اخیر با اشاره به استقرار سیستم های موشکی جدید آمریکا در اروپا و نزدیک مرزهای روسیه، طراحی سیستم های پدافند موشکی در روسیه را در اولیت خوانده بود که با این طرح های واشنگتن می تواند مقابله کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان