میلاد عبادی پور – ملی پوش والیبال، تابعیت لهستان را دریافت کرد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۱
میلاد عبادی پور - ملی پوش والیبال، تابعیت لهستان را دریافت کرد

ملی پوش والیبال، تابعیت لهستان را دریافت کرد

میلاد عبادی پور ملی پوش تیم ملی والیبال ایران و همچنین بازیکن تیم اسکرا بلچاتوف در پلاس‌لیگا تبعه کشور لهستان شد. مسئولان باشگاه اسکرا بلچاتوف به مناسبت نودمین سال احداث این باشگاه، تابعیت کشور لهستان را به عبادی پور که در حال حاضر ستاره این تیم است؛ اهدا کردند. بنابراین دریافت تابعیت به معنای جدا شدن این ستاره جوان از تیم ملی ایران و پیوستن او به تیم ملی لهستان نیست.

میلاد عبادی پور - ملی پوش والیبال، تابعیت لهستان را دریافت کرد

میلاد عبادی پور – ملی پوش والیبال، تابعیت لهستان را دریافت کرد

میلاد عبادی پور: با لباس ایران به میدان می روم

عبادی پور درباره این جایزه باشگاهش گفت: در جشنی که به مناسبت ۹۰ سالگی باشگاه برپا شده بود این تابعیت به من اهدا شد. البته لازم است بگویم این جایزه هیچ منعی برای بازی در تیم ملی ایران ایجاد نمی کند و من باز هم با لباس تیم ملی کشورم در میادین حاضر خواهم شد.

در واقع یک بازی دوستانه به این منظور برگزار شده بود که پس از آن مدیر باشگاه اسکرا و همچنین مسئولین فدراسیون والیبال لهستان، تابعیت این کشور را به میلاد اعطا کردند. رییس باشگاه اسکرا در توضیح این مسئله گفت: سه فصل است که میلاد برای ما بازی می کند. این دلیلی برای تصمیم ما شد تا تابعیت کشورمان را به او اهدا نماییم.

هرچند دریافت این تابعیت به معنی تغییر ملیت عبادی پور و حضور او در تیم ملی لهستان نیست؛ اما این ماجرا حواشی زیادی برای این والیبالیست جوان ایجاد کرده بود.

زندگی راحت تر در اروپا

با توجه به توضیحات مدیر باشگاه اسکرا، در واقع هدف از اهدای این تابعیت، سهولت در انجام سفر و ایجاد یک زندگی راحت تر برای میلاد در اروپا بوده است. او از این به بعد به راحتی می تواند به قاره سبز سفر کند و مشکل جا به جایی در اروپا را نخواهد داشت. بنابراین باشگاه هم برای برنامه ریزی و تدارکات سفر این بازیکن بسیار راحت تر خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان