• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • مینی‌ون استاریا – رونمایی از مینی‌ون جذاب و زیبای هیوندای استاریا

مینی‌ون استاریا – رونمایی از مینی‌ون جذاب و زیبای هیوندای استاریا

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۸

مشخصات فنی مینی‌ون هیوندای استاریا

در زوزهای اخیر  هیوندای با انتشار تصاویری از مینی‌ون استاریا پرده برداشت. کمپانی کره‌ای از طریق انتشار بیانیه و تصاویر بیشتر به جزئیات فنی ون پر سر و صدای خود پرداخته است. نسخه اروپایی استاریا با موتور ۲.۲ لیتری توربودیزل به فروش خواهد رسید. این موتور ۱۷۵ اسب بخار قدرت و ۴۳۱ نیوتن متر گشتاور دارد و نیروی تولیدی آن از طریق گیربکس شش سرعته دستی یا نمونه خودکار هشت سرعته به سمت چرخ‌ها ارسال می‌شود.

در سایر بازارها این ون خوش‌استیل با یک موتور بنزینی ۳.۵ لیتری موجود خواهد بود. این موتور هم ۲۶۸ اسب بخار قدرت و ۳۳۱ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. هیوندای مانور ویژه‌ای روی سیستم تعلیق استاریا می‌دهد، چرا که در این ون از بازوهای چند اتصالی (مولتی لینک) مستقل استفاده شده است. در کنار این، هیوندای بر آرامش و راحتی بالای کابین استاریا نیز تاکید زیادی دارد.

استاریا با ظرفیت حمل ۲ تا ۱۱ سرنشین تولید خواهد شد. این ون زیبا ۵,۲۵۳ میلیمتر طول، ۱,۹۹۷ میلیمتر عرض و ۳,۲۷۳ میلیمتر فاصله محوری دارد. ارتفاع نسخه مسافربری این ون ۱,۹۹۰ میلیمتر و ارتفاع نسخه مخصوص حمل کالای آن ۲,۰۰۰ میلیمتر اعلام شده استتقل استفاده شده است.

مدل‌های استاندارد مینی‌ون استاریا

مینی‌ون هیوندای - رونمایی از مینی‌ون جذاب و زیبای هیوندای استاریا

مینی‌ون هیوندای – رونمایی از مینی‌ون جذاب و زیبای هیوندای استاریا

استاریا با ظرفیت حمل ۲ تا ۱۱ سرنشین تولید خواهد شد. این ون زیبا ۵,۲۵۳ میلیمتر طول، ۱,۹۹۷ میلیمتر عرض و ۳,۲۷۳ میلیمتر فاصله محوری دارد. ارتفاع نسخه مسافربری این ون ۱,۹۹۰ میلیمتر و ارتفاع نسخه مخصوص حمل کالای آن ۲,۰۰۰ میلیمتر اعلام شده است.

نسخه مجهز به دو و سه صندلی استاریا برای باربری مهندسی شده و گنجایش آن به رقم شگفت‌انگیز ۵۰۰۰ لیتر می‌رسد. هیوندای می‌گوید این نسخه می‌تواند سه پالت استاندارد اروپایی را در خود جای دهد. در برخی بازارهای معین، مدل آمبولانس، لیموزین و کمپر استاریا نیز عرضه خواهد شد. گفته می‌شود مدل کمپر، نسخه‌ای هیدروژنی نیز خواهد داشت.

مدل‌های استاندارد مینی‌ون استاریا از نیمه دوم امسال راهی نمایندگی‌های فروش می‌شوند. این خودرو با ۸ رنگ بدنه و ۵ رنگ متنوع برای کابین قابل انتخاب خواهد بود. کره‌ای‌ها امکان سفارش رنگ دوگانه برای کابین را هم فراهم کرده‌اند. متاسفانه در این بیانیه رسمی کماکان اشاره‌ای به قیمت استاریا نشده است.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان