ناتور دشت – اثر برجسته و بسیار مشهور دیوید سلینجر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۰

اثر برجسته و بسیار مشهور دیوید سلینجر

ناتور دشت عنوان اثر برجسته دیوید سلینجر برای اولین بار در سال ۱۹۵۱ به چاپ رسید. تا کنون بیش از ۶۵ میلیون نسخه از این کتاب با عنوان اصلی The Catcher in the Rye در سراسر جهان به فروش رفته است. این رمان مشهور یکی از برجسته ترین آثار ادبی در کشور آمریکا محسوب می شود و تا کنون به بیش از ۳۵ زبان گوناگون ترجمه شده است. داستان این رمان تنها در سه روز اتفاق می افتد؛ و طوری شما را مجذوب خواهد کرد که دست از خواندن آن برنخواهید داشت.

ناتور دشت - اثر برجسته و بسیار مشهور دیوید سلینجر

ناتور دشت – اثر برجسته و بسیار مشهور دیوید سلینجر

استقبال بی نظیر از ناتور دشت در سراسر جهان

طبق نظرسنجی وبسایت معتبر گود ریدز، ۷۵۰ هزار نفر از نمره ۵ به این کتاب ۵ داده اند. امتیاز نهایی این کتاب نیز با رای بیش از ۲٫۲ میلیون نفر ۳٫۸ از ۵ شده است. این کتاب رتبه هفتاد و دوم از صد رمان برتر را در مجله گاردین را نیز به خود اختصاص داده است.
از نکات جالب و البته خوشحال کننده در مورد این رمان این است که در سال ۹۳ و در چاپ نهم تعداد ۱۰ هزار نسخه از این کتاب چاپ شد؛ که در سال های اخیر در کشورمان بی سابقه بوده است. همین امر ثابت می کند که ناتور دشت در میان ایرانی ها و به طورکلی فارسی زبانان هم بسیار پرطرفدار بوده است.

درباره کتاب

تردید نکنید که این رمان یکی از بهترین کتاب هایی خواهد بود که مطالعه کرده اید. نحوه نگارش آن هم به صورتی است که مخاطب از همان ابتدا متوجه می شود چگونه کتابی در دست دارد. شخصیتی بسیار جذاب که در میان بیشتر آدم ها در دوره ای از زندگیشان وجود داشته است. جملات مبهوت کننده و سحر آمیز نویسنده، خواننده را با خود همراه خواهد کرد تا بدون وقفه تا پایان داستان را بخواند. مطمئنا با پایان کتاب برای مطالعه دوباره آن برنامه ریزی خواهید نمود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان