نامه علی کریمی – انصراف علی کریمی از حضور در مناظره انتخابات

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۰۳

نامه علی کریمی  به مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما

 نامه علی کریمی با محتوای انصراف از حضور در مناظره  انتخابات فدراسیون فوتبال منتشر گردید. علی کریمی، نامزد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از حضور در برنامه مناظره که برای نامزد های ریاست فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده بود، انصراف داد.

انتخابات فدراسیون فوتبال  مقرر گردید ه است  در روز ۱۰ اسفند برگزار شود.

متن نامه علی کریمی

در نامه علی کریمی آمده است:
«احتراما به آگاهی می رسانم اینجانب علی کریمی نامزد تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال سال ها است نقاط ضعف فوتبال ایران و راه های برون رفت از بحران فعلی فوتبال کشور را در قالب مصاحبه های مختلف بیان کرده ام و اکنون حضور در یک برنامه ضبط شده تلویزیونی و مناظره با سایر کاندیدا های محترم را به صلاح فوتبال کشور ندانسته و آن را بیشتر نمایشی می بینم.

انصراف علی کریمی - علی کریمی از حضور در مناظره انتخابات انصراف داد

انصراف علی کریمی – علی کریمی از حضور در مناظره انتخابات انصراف داد

صدا و سیما سال ها فرصت داشته است تا با بررسی وضعیت فوتبال کشور و دعوت از اهالی فوتبال و کارشناسان، نقش خود را به عنوان رسانه در جهت بهبود شرایط فوتبال ایفا کند،

اما به نظر می رسد اکنون در فاصله ۷ روز تا انتخابات، ساختن این برنامه چندان به نفع فوتبال نخواهد بود؛ لذا ضمن تشکر از دعوت شما برای حضور در برنامه فوتبال برتر، ترجیح می دهم برنامه های خود را برای اداره فدراسیون فوتبال در فضای دیگری به اطلاع مردم عزیز و اعضای محترم مجمع برسانم.»

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان