نبش قبر مارادونا – درخواست نبش قبر مارادونا توسط فرزند نامشروعش

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۱۰
درخواست نبش قبر مارادونا توسط فرزند نامشروعش

اثبات هویت با تست DNA

درخواست مرد جوانی برای نبش قبر مارادونا به شدت پر سر و صدا شده است. این جوان ۱۹ ساله مدعی است که فرزند دیه گو مارادونا است و اسطوره آرژانتینی اوایل قرن بیست و یکم با مادر او آشنایی داشته است. این جوان از دادگاه برای انجام آزمایش DNA  از ستاره تازه درگذشته فوتبال تقاضای نبش قبر دارد. سانتیاگو لارا گفته: سالها است در تلاش است تا هویت خود را به دست بیاورد و ثابت کند که فرزند مارادونا است.

درخواست نبش قبر مارادونا توسط فرزند نامشروعش

درخواست نبش قبر مارادونا توسط فرزند نامشروعش

درخواست نبش قبر مارادونا

وکیل سانیاگو دو روز پس از انجام مراسم خاکسپاری، درخواست نبش قبر فوری این ستاره فوتبال را داشته است. تا به این صورت بتوانند با انجام تست DNA پیوند خونی میان موکلش و دیه گوی فقید را به اثبات برسانند.

سانتیاگو در گفت و گو با رسانه های محلی گفته است ۶ سال پیش زمانی که تنها ۱۳ سال داشته متوجه شده که فرزند مارادونا است. او می گوید مادرش خانم ناتالیا گارات در ۲۳ سالگی بر اثر سرطان ریه درگذشته است. اما پیش از مرگ به اطرافیانش و گروهی از وکلا گفته که مارادونا پدر فرزند سه ساله اش است! سانتیاگو ۱۰ سال بعد و با دیدن تصویری شطرنجی شده از کودکی خودش در کنار دیه گوی بزرگ در یک روزنامه، پی به رازی می برد که پدر ناتنی و سایر اعضای خانواده اش از او مخفی کرده بودند.

قانونی شدن وابستگی

سال گذشته وکیل اسطوره فوتبال آرژانتین گفته بود ممکن است سانتیاگو فرزند موکل او باشد. سانتیاگو می گوید شنیدن چنین حرفی او را بسیار خوشحال کرده اما او می خواهد که به صورت قانونی این رابطه را ثابت نماید. او تاکید کرده که به دنبال داشتن سهمی از ثروت و دارایی مارادونا نیست؛ بلکه فقط سندی رسمی می خواهد که نشان دهد چه کسی پدر اوست.

سانتیاگو همچنین در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: می دانم که این تقاضا باعث ایجاد حاشیه در آرژانتین می‌شود؛ اما اگر این آزمایش انجام نشود چه کسی می تواند به اثبات ادعایم با DNA کمک کند؟

مارادونا به صورت رسمی دارای پنج فرزند است و اگر ادعای سانتیاگو اثبات شود او فرزند ششم ستاره بزرگ فوتبال جهان خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان