نحوه تهیه بلیت الکترونیک بازی های لیگ برتر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۶

نحوه تهیه بلیت الکترونیک لیگ برتر

نحوه تهیه بلیت الکترونیک بازی‌های لیگ برتر بدین‌صورت می‌باشد که علاقه‌مندان و متقاضیان تهیه بلیت الکترونیک بازی‌های لیگ برتر می‌توانند با مراجعه به سامانه مخصوص که سازمان لیگ تعبیه کرده اقدام به تهیه بلیت الکترونیک نمایند.

سامانه تهیه بلیت به جهت امکان فروش بلیت‌های مسابقات لیگ برتر به‌صورت الکترونیک تهیه‌شده است. این سامانه به نشانی www.footballeticket.ir این امکان را برای فراهم کردن بلیت الکترونیک برای تماشاگران فوتبال فراهم نموده است. تمامی تماشاگران باید جهت حضور در استادیوم آزادی، پیش از حضور در محل اقدام به تهیه بلیت از این سامانه نمایند.

در ادامه نحوه تهیه بلیت الکترونیک لیگ برتر فوتبال ارائه‌شده است:

نحوه تهیه بلیت الکترونیک لیگ برتر فوتبال ایران بدین‌صورت است که تماشاگران در ابتدا باید به سامانه مذکور مراجعه کرده و اقدام به ثبت‌نام اولیه نمایند، سپس با پرداخت آنلاین هزینه که در سامانه تعبیه‌شده درخواست کارت خود را بدهند.

اپراتور پس از بررسی مشخصات و درخواست صدور کارت شما اقدام صدور کارت مخصوص بلیت نموده و برای شما ارسال می‌نماید. کارت الکترونیک صادر شده مختص خود شما بوده و برای تمامی مسابقات کاربرد خواهد داشت.

در هفته اول لیگ برتر سال جاری تماشاگران بااینکه بلیت الکترونیک مسابقات را تهیه کرده بودند دچار مشکلات زیادی شدند که در برخی موارد بعضی از تماشاگران موفق به تماشای بازی نشدند.

حال باید دید فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه تدابیری برای رفع مشکلات کارت بلیت الکترونیکی از تهیه تا اجرا می‌اندیشند. و مدت‌زمان فراگیر شدن این بلیت در میان تماشاگران مسابقات لیگ برتر چه مقدار طول می‌کشد. امید است با فراگیر شدن این کارت‌ها دست دلالان تهیه و فروش بلیت کوتاه شده و علاقه‌مندان به مسابقات لیگ بدون دغدغه تهیه بلیت بتوانند برای تماشای مسابقات در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند.

اندیشمند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان