نحوه ثبت نام کارت سوخت – ثبت نام المثنی و رمز کارت

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

نحوه ثبت نام کارت سوخت

نحوه ثبت نام کارت سوخت که چندیست بار دیگر در جایگاه های سوختگیری کشور فعال شده است و به رانندگان این اجازه را می دهد تا به سهمیه ماهانه خود دسترسی داشته باشند. له شرح زیر می باشد:

نحوه ثبت نام کارت سوخت بدین صورت است که افرادی که تا کنون کارت سوخت نداشته و یا دریافت نکرده اند و یا وکیل قانونی آن ها با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ و ارائه مدارک شخصی معتبر صاحب وسیله نقلیه همچون شناسنامه، کارت ملی و عکس و همچنین مدارک وسیله نقلیه، جهت ثبت نام کارت سوخت اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام کارت سوخت

نحوه ثبت نام کارت سوخت

نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی

افرادی که کارت سوختشان مفقود شده است می توانند با مراجعه به پلیس+۱۰ جهت ثبت نام المثنی اقدام نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر است:

  • یکی از مدارک، کارت ملی، شناسنامه و یا گذرنامه نماینده
  • و‍‍‍‍‍اریز فقط مبلغ ده هزار تومان به وسیله دستگاه های کارت خوان بانک ملت که در کلیه شعب دفاتر پلیس+۱۰ قرار داده شده است.
  • دریافت رسید ثبت درخواست کارت سوخت المثنی از اپراتور

لازم به ذکر است افرادی که در وبسایت دولت همراه نام نویسی نموده اند، نیاز ندارند تا درخواست المثنی خود را ارائه دهند. کارت سوخت این افراد به وسیله اداره پست به نشانی که فرد به هنگام ثبت نام اعلام کرده است، ارسال خواهد شد.

فراموشی رمز کارت

رمز کارت سوخت چهار رقم اخر کد ملی اشخاص می باشد. حال افرادی که رمز کارت سوختشان را فراموش کرده اند چه خواهند کرد؟

بهنگام زدن سوخت در پمپ بنزین با کارت سوخت شخصی خود، اگر رمز کارت سوخت را فراموش کردید، نیاز به رمز جدید دارید با وارد کردن چهار رقم اخر کارت ملی کارت خود را فعال نمایید.

نکته مهم اینکه صاحبان ماشین ها و موتورسیکلت هایی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند ابتدا چهار رقم پایانی کد ملی فردی که نامش در کارت سوخت عنوان شده است را  تست نموده و اگر با بروز خطا مواجه شدند، جهت تغییر رمز ویا حذف آن به مراکز نواحی شرکت ملی پخش نفت رجوع نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال نسبت به نحوه ثبت نام کارت سوخت به وبسایت www.niopdc.ir مراجعه نمایید.

 

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان