نسل جدید عینک – عینک های شرکت بوز با اسپیکر مجزا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۲

محصولات جدید شرکت بوز

نسل جدید عینک های شرکت بوز به اسپیکر مجهز است و با چندین عدسی مختلف عرضه می گردد. این محصولات از سری فریمز (Frames) به دلیل داشتن اسپیکر مجزا در نقش هدفون هم عمل می کنند. شرکت Bose که یکسال قبل مدل های اولیه این محصولات را وارد بازار کرد، حالا سری جدیدی از این محصولات را رونمایی کرده و تنوع عینک های آفتابی مدرن خود بالاتر برده است. محصولات جدید تمپو (Tempo) و تنور (Tenor) و سوپرانو (Soprano) نام دارند. شرکت سازنده مدعی است عینک های جدید نسبت به اقوام قدیمی تر خود بیس قدرتمندتری دارند. در واقع عینک های قبلی (Alto و Rondo) هیچگونه بیسی نداشته اند.

نسل جدید عینک - عینک های شرکت بوز با اسپیکر مجزا

نسل جدید عینک – عینک های شرکت بوز با اسپیکر مجزا

عینک های نسل جدید با اسپیکر

اسپیکرهای این عینک های آفتابی وارد گوش نمی شوند، بنابراین کاربر در هنگام استفاده از آنها می تواند کاملا صدای محیط اطراف خود را نیز بشنود. میکروفون در این محصولات نیز ارتقا یافته است و می تواند صداهای مزاحم مثل صدای باد را فیلتر کند تا در هنگام تماس تلفنی، مخاطب صدای کاربر را بهتر بشنود.

از جالب ترین نکات این محصولات این است که برای کنترل صدا می توان از فرمان لمسی استفاده نمود. برای افزایش یا کاهش صدا در تمپو، تنور و سوپرانو کافی است انگشت را روی سمت راست قاب عینک به عقب و جلو حرکت دهید.

هر سه مدل را می توان با شماره چشم تطبیق داد و عدسی مخصوص برای هر کاربر در شرکت بوز ساخته می گردد.

بررسی مدل های تمپو، تنور و سوپرانو

مدل های تنور و سوپرانو عینک هایی برای استفاده هر روزه هستند. تنور گوشه های نسبتا تیز و طراحی مربع گونه دارد. مدل‌های Mirrored Blue و Silver عدسی های متنوع تنور هستند. سوپرانو هم حالتی چشم گربه ای دارد و عدسی های اضافه آن مدل‌های Rose Gold و Purple-fade می باشند. مقاومت در برابر خط و خش و شکستگی از ویژگی های خوب هر دوی این محصولات است. همچنین اسپیکرهایی با درایور ۱۶ میلی‌متری و ۵٫۵ ساعت دوام شارژ نیز از دیگر خصوصیات این عینک های آفتابی می باشد.

مدل تمپو از انواع اسپرت است. در قسمت بینی پدهای کوچکی برای نگه داشتن عینک روی صورت در هنگام فعالیت تعبیه شده است. اسپیکرهایی با درایور ۲۲ میلی‌متری به سازندگان اجازه می دهد تا ادعا کنند حتی اگر با سرعت ۲۵ مایل‌برساعت (۴۰ کیلومتربرساعت) مشغول دوچرخه‌سواری باشید، می‌توانید صدای موسیقی  را بشنوید.

یکبار شارژ از طریق پورت USB-C تا هشت ساعت دوام خواهد داشت. عدسی هایی مخصوص غروب (Twilight Yellow)، با توانایی افزایش کنتراست در محیط های پرنور (Trail Blue)، عدسی ساده پلی‌کربناتی و عدسی Road Orange با توانایی کاهش تشعشع بیش‌از‌حد سطوح منعکس‌کننده‌ی نور هم عدسی های جانبی این محصول هستند.

قیمت نهایی این عینک های آفتابی منحصر به فرد در فروشگاه های شرکت بوز ۲۴۹٫۹۵ دلار عنوان شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان