نظرسنجی در آمریکا – درصد بالای نارضایتی نسبت به عملکرد ترامپ مقابل ایران

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۲۵

نظرسنجی در آمریکا در گزارش رادیوی ملی آمریکا

طبق نظرسنجی در آمریکا، نارضایتی از عملکرد ترامپ مقابل ایران بیش از رضایت از آن است. نظرسنجی در آمریکا  که توسط «ان پی آر/پی بی اس نیوز آور/ماریست» انجام شده است بیانگر آن است که آمریکایی‌ها با ۴۹ درصد در مقابل ۴۲ درصد از رویکرد دونالد ترامپ مقابل ایران رضایت ندارند. بنا به گزارش رادیوی ملی آمریکا (ان پی آر) این تقسیم بندی در طول خطوط حزبی دیده می‌شود و منعکس کننده میزان کلی رضایت و نارضایتی از عملکرد دونالد  ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده است.

درصدبالای رضایت جمهوری خواهان از عملکرد ترامپ

دونالدترامپ – ترامپ -نظرسنجی در آمریکا

براساس این نظرسنجی از ۹۰ درصد جمهوری‌خواهان از عملکرد ترامپ در مقابل ایران رضایت دارند درحالی که ۸۰ درصد دمکرات‌ها از ترامپ رضایت ندارند. نظر رای دهندگان مستقل در این مورد هم تقریبا به دو دسته ۵۰-۵۰ تقسیم می‌شود.

کلینتون،  وزیر امور خارجه آمریکا در دولت باراک اوباما  چند ماه گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه دارموث ضمن ابراز ناامیدی از عملکرد ترامپ بیان کرده بود: «اکنون ما یک دولت داریم که اعتقادی به موافقت نامه ها ندارد. ایرانی‌ها هم گفته اند: اگر شما به موافقت نامه ها پایبند نباشید، ما هم نخواهیم بود و شروع به غنی سازی اورانیوم خواهیم کرد».

نارضایتی دموکرات ها همچنان ادامه دارد و  امید است این نارضایتی ها بهبودی در عملکرد دولت دونالدترامپ  را به دنبال داشته باشد…

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان