نمایشگاه آثار کیارستمی – برگزاری نمایشگاهی از آثار کیارستمی در پاریس

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۷

برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمند فقید در پاریس

طبق اخبار واصله قرار است در سال آینده میلادی نمایشگاه آثار کیارستمی در شهر پاریس برگزار شود. رییس کمپانی mk2 فرانسه، ناتانیل کارمیتز این خبر را تایید کرده است. کارمیتز که برای حضور در یک مستر کلاس، مهمان افتخاری جشنواره لومیر فرانسه بود، از برنامه‌های مهم این کمپانی برای ادای احترام به سینمای کلاسیک جهان در سال آینده میلادی خبر داد.

نمایشگاه آثار کیارستمی - برگزاری نمایشگاهی از آثار کیارستمی در پاریس

نمایشگاه آثار کیارستمی – برگزاری نمایشگاهی از آثار کیارستمی در پاریس

نمایشگاه آثار کیارستمی

نمایش آثار این هنرمند بزرگ کشور در مساحتی بالغ بر هزار متر مربع در مرکز ملی هنر و فرهنگ ژرژ پمپیدو در پاریس برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه قرار است آثار عباس کیارستمی مرور شود. همچنین از مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این شرکت، توزیع و تولید فیلم های هنری است که قرار است آوریل سال آینده میلادی این برنامه را به اجرا در بیاورند.

برگزاری برنامه بزرگداشت کارگردان بزرگ کشور فرانسه کلود شابرول، با اجرای نسخه های ترمیم شده ۴ فیلم از او و همچنین برگزاری جشن صد سالگی ساخت فیلم بچه (اولین فیلم ساحته شده توسط چارلی چاپلین افسانه ای) از دیگر برنامه های شرکت mk2 در سال آینده خواهند بود.

کمپانی mk2

این شرکت در حوزه تهیه و توزیع فیلم های سینمایی و همچنین پخش آثار کلاسیک سینمای جهان فعالیت می کند. بیش از ۶۰۰ فیلم از بزرگان سینما مثل کلود شابرول، چارلی چاپلین، کریستوف کیشلوفسکی، فرانسوا تروفو و عباس کیارستمی تحت امتیاز این شرکت قرار دارند. این شرکت همچنین دارای مجموعه ای از سالن های سینمایی ویژه نمایش آثار سینمای هنری است که در کشورهای فرانسه و اسپانیا قرار دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان