نوید محمدزاده – از داوری جشنواره فجر تا استعفا

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۰۱

آیا امسال نوید محمدزاده داور جشنواره فجر است؟

نوید محمدزاده  هنرمند جوان سینمای کشورمان تا به امروز یکی از بازیگرانی بوده است که در جشنواره های مختلف مورد توجه بوده و حضور داشته و برای ایفای برخی از نقش ها در فیلم هایی همچون «ابد و یک روز» و «بدون تاریخ، بدون امضا» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل مرد شده است. منشا این خبر که نوید محمدزاده امسال در این دوره از جشنواره فیلم فجر قرار است به عنوان داور جشنواره حضور داشته باشد از آنجا آمده است که این بازیگر سال گذشته اعلام کرده بود که در جشنواره فیلم فجر امسال هیچ فیلمی نخواهد داشت و با هیچ فیلمی در این دوره از جشنواره حضور پیدا نخواهد کرد.

دلیل احتمال این خبر چه بود

وی همانطور که گفته بود در این دوره از جشنواره امسال باهیچ فیلمی حضور نیافته است و اما از آنجایی که به عنوان هنرمندی فعال در دوره های قبل توانسته بود بدرخشد بنابراین احتمال اینکه به عنوان داور این دوره از جشنواره فجر انتخاب شود بسیار خواهد بود. چرا که محمدزاده چهره ای شناخته شده و موفق در سینمای ایران است و از آنجایی که امسال هیچ فیلمی برای داوری در جشنواره ندارد به همین دلیل می تواند انتخاب خوبی برای داوری این جشنواره محسوب شود.

آیا محمدزاده از داوری استعفا داده است

اما در پی انتشار این خبر برخی از سایت ها در کنار استعفای برخی دیگر از هنرمندان از حضور در جشنواره فجر و تحریم آن از استعفای نوید محمدزاده از سمت داوری این جشنواره نیز خبر دادند .

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان