هدیه اپراتورها – هدیه اپراتورها به مشترکین به مناسبت دهه فجر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۶
هدیه اپراتورها به مشترکین به مناسبت دهه فجر

بسته اینترنت رایگان

با فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از هدیه اپراتورها برای مشترکین هم خبرهایی به گوش رسید. سه اپراتور بزرگ کشور (همراه اول، ایرانسل و رایتل) برای مشترکین خود هدایایی به مناسبت دهه فجر در نظر گرفته اند که در این نوشته به آنها خواهیم پرداخت.

همراه اول بزرگترین اپراتور تلفن همراه در کشور، بسته‌ی هدیه‌ی اینترنت ٣ گیگابایتی ویژه‌ی محتوای داخلی برای تمامی مشترکان خود در نظر گرفته است. مشترکین می توانند این هدیه را از ۱۲ تا ۲۲ بهمن فعال نموده و از آن استفاده کنند. اداره ‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران این خبر را تایید و اضافه کرده است: تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۶۷*۱۰۰* این بسته‌ی هدیه اینترنت را فعال کنند.

لازم به ذکر است منظور از محتوای داخلی، لیست پیام‌رسان‌ها و وب‌سایت‌های منتخب داخلی ارائه‌شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. لیست دامنه‌های اینترنتی با میزبانی داخلی در وب‌سایت سازمان فناوری اطلاعات قابل مشاهده است.

هدیه اپراتورها به مشترکین به مناسبت دهه فجر

هدیه اپراتورها به مشترکین به مناسبت دهه فجر

هدیه اپراتورها به مشترکین

بسته هدیه همراه اول در کنار سایر بسته‌های مکالمه و اینترنت قابلیت فعال سازی دارد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بدون در نظر گرفتن زمان فعال سازی، اعتبار زمانی در نظر گرفته‌شده برای این بسته هدیه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۲ بهمن است.

ایرانسل نیز قرار است به ۱۱۰۰ نفر از مشترکین خود در دهه فجر هدیه دهد. این اپراتور به این تعداد از مشترکین خود به قید قرعه بسته‌ی هدیه‌ی ۴۲ گیگابایتی می‌دهد. این بسته‌ی هدیه در فاصله‌ی روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه از طریق بخش تکان شگفت‌انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من، قابل فعال‌سازی است. روابط عمومی ایرانسل گزارش کرده است که اعتبار این بسته، ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی است و هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار امکان دریافت آن را دارد.

شرکت رایتل هم برای مشترکین خود هدیه ای داشته است. البته این شرکت برای فعال سازی تنها تا ۱۲ بهمن به مشترکین خود زمان داده بود. ۵ گیگ اینترنت ۵ روزه به‌علاوه‌ی ۵۰ دقیقه مکالمه‌ی غیر رایتلی با پرداخت ۱۵ هزار تومان هدیه این اپراتور بوده است. این خبر از طریق صفحه اینستاگرام این شرکت در روز دوازده بهمن اعلام شد. برای فعال سازی مشترکین باید از طریق اپلیکیشن رایتل من و کد دستوری #۲۲۵* اقدام می کردند. البته رایتل اعلام کرد در صورتی که زمان فعال سازی بسته خود را تمدید نماید، پست اینستاگرام خود را به روز خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان