هدیه ۱۲ هزار دلاری – غافلگیری پیرمرد پیتزا رسان توسط کاربران تیک تاک

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۷
هدیه 12 هزار دلاری - غافلگیری پیرمرد پیتزا رسان توسط کاربران تیک تاک

غافلگیری پیرمرد پیتزا رسان توسط کاربران تیک تاک

هدیه ۱۲ هزار دلاری کاربران تیک تاک، درلین نیویی پیرمرد ۸۹ ساله ای که پیک پیتزافروشی بود را به شدت غافلگیر کرد. درلین نیویی (Derlin Newey) پیک پیتزا فروشی پاپا جان است. یکی از خانواده هایی که مشتری این پیتزا فروشی بوده اند و همیشه سفارششان را از درلین تحویل می گرفته اند، این هدیه فوق العاده را برای پیک پیتزا فروشی جمع آوری کردند. این پیرمرد با دیدن این هدیه به شدت هیجان زده و غافلگیر شد و گفت: نمی دانم چه باید بگویم و چطور باید تشکر کنم.

هدیه 12 هزار دلاری - غافلگیری پیرمرد پیتزا رسان توسط کاربران تیک تاک

هدیه ۱۲ هزار دلاری – غافلگیری پیرمرد پیتزا رسان توسط کاربران تیک تاک

پیرمرد پیتزا رسان

درلین ۸۹ ساله در حدود ۳۰ ساعت در هفته به عنوان پیک در پیتزافروشی کار می کند. او می گوید مبلغ دریافتیش از بیمه برای تامین هزینه های زندگی کافی نیست. بنابراین مجبور شده است که این شغل را انتخاب کند.

خانواده والدز که موفق شده اند این مقدار پول برای این مرد جمع آوری نمایند، صفحه ای برای او در اپلیکیشن تیک تاک ساخته اند. آنها ویدیوهایی از تحویل پیتزا توسط این مرد ۸۹ ساله منتشر کرده اند. درلین در حال حاضر ۳۵ هزار دنبال کننده در تیک تاک دارد و جزء چهره های مشهور در این شبکه مجازی به شمار می رود. جالب ترین نکته در این داستان این است که نیویی تا پیش از این نمی دانسته تبک تاک چیست و اصلا چنین اپلیکیشنی وجود دارد.

هدیه ۱۲ هزار دلاری

اکثر مشتریان پیتا فروشی که سفارششان را از درلین تحویل گرفته اند او را به عنوان فردی خوش قلب، دوست داشتنی و مهربان می شناسند. آنها می گویند این مرد دوست داشتنی همیشه به هنگام تحویل پیتزا می گوید: سلام، منتظر پیتزا هستید؟

خانواده والز که پیگیر شرایط این پیرمرد بوده اند معتقدند او نباید در این سن و سال کار کند. آنها از دنبال کنندگان او خواستند تا به عنوان کمک مالی مبلغی را برای او ارسال نمایند. در نهایت این مبالغ روی هم جمع و ۱۲ هزار دلار برای این پیک کهن سال جمع آوری شد. چک حاوی این مبلغ با امضای خانواده تیک تاک تحویل درلین نیویی شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان