هری پاتر و سنگ جادو – کتاب صوتی با صدای بکهام و رادکلیف

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۰

کتاب صوتی با صدای بکهام و رادکلیف

کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو با صداپیشگی و گویندگی یک تیم از افراد مشهور به زودی منتشر خواهد شد. از جمله اعضای این تیم، دیوید بکهام و دنیل رادکلیف را می توان نام برد. شرکت ویزاردینگ ورلد جی‌کی رولینگ و سرویس پخش آنلاین اسپاتیفای طراح این پروژه هستند. در این طرح قرار است یک نسخه صوتی از اولین کتاب مجموعه تهیه شده و خاطرات روزهای اوج مجموعه هری پاتر را زنده ‌گردند.

کتاب صوتی با صدای بکهام و رادکلیف

کتاب صوتی با صدای بکهام و رادکلیف

صداپیشگان هری پاتر و سنگ جادو

نسخه صوتی این کتاب قرار است با صداپیشگی افراد مشهوری مثل دیوید بکهام (بازیکن سابق فوتبال)، دنیل راد کلیف (بازیگر نقش هری پاتر)، استیون فرای (مجری، هنرپیشه و نویسنده انگلیسی)، داکوتا فنینگ (بازیگر)، کلودیا کیم ( بازیگر کره ای)، ادی ردمین (بازیگر فیلم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) و نوما دومزونی (بازیگر هری پاتر و کودک نفرین شده) ضبط و پخش شود.

در واقع قرار است هر هفته یک فصل از رمان با صدای این افراد در اختیار علاقمندان قرار بگیرد.

فصل اول با رادکلیف

آغاز کننده این پروژه با خواندن فصل اول کتاب (پسری که زنده ماند)، بازیگر نقش هری پاتر یعنی دنیل رادکلیف خواهد بود. اولین فصل از کتاب از روز پنجشنبه در دسترس قرار گرفته است. این نسخه از طریق اسپاتیفای و اسپاتیفای کیدز قابل دسترسی است. نکته جالب و دوست داشتنی این پروژه آنجاست که نسخه تصویری از صداپیشگان در حین خواندن کتاب هم روی سایت هری پاتر قرار خواهد گرفت.

مجموعه داستان های هری پاتر با فروش بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه، به عنوان پرفروش ترین مجموعه کتاب های تاریخ شناخته می شوند. پرفروش ترین کتاب این مجموعه هم هری پاتر و سنگ جادو با فروش بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان بوده است. جی کی رولینگ نویسنده این مجموعه با انتشار این کتاب ها تبدیل به یک میلیاردر شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان