هشدار فائوچی – احتمال وجود ویروس کرونای انگلیسی در آمریکا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۳
هشدار فائوچی - احتمال وجود ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در آمریکا

هشدار فائوچی در مورد نسخه جهش یافته ویروس کرونا

در پی انتشار اخبار مبتنی بر ممنوعیت پروازها به انگلستان ، هشدار فائوچی در خصوص  احتمال وجود کرونای انگلیسی در آمریکا و عدم واکنش  و حساسیت بیش از حد نسبت به این مسئله به گوش می رسد
آنتونی فائوچی، رئیس موسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا هشدار داد ممکن است نسخه جهش یافته ویروس کرونا که برای نخستین بار در انگلیس کشف شد وارد آمریکا شده باشد.
آنتونی فائوچی عضو ارشد کارگروه ویژه کاخ سفید برای مقابله با ویروس کرونا از مردم آمریکا خواست اینطور فرض کنند که ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی وارد ایالات متحده شده است. وی در مصاحبه ای با برنامه «صبح بخیر آمریکا» شبکه «ای بی سی» اعلام کرد، «قطعا محتمل» است که نسخه جهش یافته ویروس کرونا وارد آمریکا شده باشد.
هشدار فائوچی - احتمال وجود ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در آمریکا

هشدار فائوچی – احتمال وجود ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در آمریکا

آنتونی فائوچی تصریح کرد:
«وقتی شما این حجم از شیوع و گسترش را در یک جا شبیه به بریتانیا را دارید، واقعا باید اینطور فرض کنید که همین حالا در همین جا (ایالات متحده آمریکا) هم وجود دارد. البته این نسخه جهش یافته از کرونا، کرونای غالب نیست اما من تعجب نخواهم کرد اگر همین حالا اینجا باشد».

ممنوعیت پروازها از انگلیس به آمریکا

مقام ارشد بهداشتی و پزشکی آمریکا همچنین گفته بود که نباید واکنش بیش از حد به موضوع نسخه جهش یافته کرونا نشان داد و مخالفت خود را با ممنوعیت سفر بین انگلیس و آمریکا اعلام کرد.

برخی خبرنگاران در گفتگویی درباره این موضوع از فائوچی سوال کرد و نظر او را درباره ممنوع کردن پروازها از انگلیس به آمریکا جویا شد.
رئیس موسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا با تاکید بر اینکه ممنوعیت کامل پروازها اقدامی بیش از اندازه بزرگ است، بر لزوم بررسی دقیق همه سفرها و مسافران از انگلیس تاکید کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان