علیرضا اعرافی – جلو انداختن پانزده روزه بازگشایی اماکن مذهبی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۱

بازگشایی زودتر از موعد اماکن مذهبی

علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه بازگشایی زودتر اماکن مذهبی را از دولت تقاضا کرده است.  علیرضا اعرافی بازگشایی زودتر از موعد اماکن مذهبی را در حالی تقاضا کرده است که با توجه به هشدار موج دوم کرونا تا پایان اردیبهشت قرار بر بازگشایی امکان مذهبی بوده است. تعجیل در بازگشایی اماکن مذهبی باعث تعجب همگان شده است.

حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا درخواست علیرضا اعرافی را مطرح و اعلام کرد: «قرار دولت این بود که اماکن مذهبی تا پایان اردیبهشت بسته باشد اما به درخواست علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه، دولت نیز تصمیم خود را عوض کرده و این تاریخ را فعلاً ۱۵ روز جلو کشیده است».

کاهش ابتلا به کرونا در کشور شدن  به دلیل اجرای سیاست های قرنطینه سازی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بوده است  از این رو اقدام در بازگشایی زودتر از موعد اماکن مذهبی به دلیل ازدحام جمعیت در این اماکن عواقب ناگواری را به دنبال خواهد داشت از این لازم است در این تصمیم تجدید نظر صورت گیرد.

هشدار مسئولان بهداشتی در مورد موج دوم کرونا

بازگشایی زودتر از موعد اماکن مذهبی

این تصمیم دولت در شرایط بحرانی اتخاذ شده است. چرا که مسئولان بهداشتی نسبت به وقوع موج دوم کرونا هشدار می دهند و در حالی که فردی چون محسن هاشمی تصریح کرده است که آمار واقعی مبتلایان و قربانیان کرونا بیش از آمار های رسمی است،

آقای روحانی  به صراحت اعلام کردند که تقاضای مدیر حوزه های علمیه باعث جلو انداختن پانزده روزه بازگشایی اماکن مذهبی شده است.

آقای روحانی باید در مقابل مردم پاسخگو باشد چرا که منتخب مردم  و موظف به پاسخگویی به آنها و تامین منافع ملت است و از سوی دیگر باید بپذیرد که در صورت وقوع موج دوم بحران، هم او و هم مدیر حوزه های علمیه باید مسئولیت عواقب این فاجعه را بپذیرند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان