همایون شجریان – برگزاری بزرگترین کنسرت آنلاین کشور در عید فطر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۹

برگزاری بزرگترین کنسرت آنلاین کشور

همایون شجریان بزرگترین کنسرت آنلاین را در لنز ایرانسل برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همایون شجریان همزمان با عید سعید فطر، از ساعت ۲۱ یکشنبه چهارم خرداد منتخبی از آلبوم های نسیم وصل و با ستاره ها را به صورت اختصاصی در تالار وحدت اجرا می کند. علاقمندان می توانند از طریق سرویس اینترنتی ایرانسل این برنامه را تماشا کنند.

برگزاری بزرگترین کنسرت آنلاین کشور در عید فطر

برگزاری بزرگترین کنسرت آنلاین کشور در عید فطر

همایون شجریان در تالار وحدت

این کنسرت، بزرگ ترین کنسرت آنلاین کشور تا کنون است. در این اجرا ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس همراه با ۳۵ نوازنده، همایون را همراهی خواهند کرد. ۱۰ دوربین به صورت همزمان از این اجرا تصویربرداری می کنند. قرار است در این کنسرت قطعات «هوای گریه»، «خانه سودا»، «افسونگر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «باستاره‌ها»، «حاصل عمر»، «دفتر دل»، «نسیم وصل» و «مرغ سحر» اجرا شوند. قطعه مرغ سحر که از معروف ترین قطعات استاد محمدرضا شجریان است، پیشتر در کنسرت ها به صورت دو صدایی با همکاری پدر و پسر هنرمند اجرا شده است. حالا این بار همایون قصد دارد این قطعه زیبا و پرطرفدار را در این کنسرت آنلاین هم اجرا کند. البته که حسرت هواداران برای عدم حضور استاد محمدرضا شجریان در این کنسرت وجود خواهد داشت. قطعات برنامه‌ریزی شده برای اجرا در این کنسرت، به آهنگسازی و تنظیم محمد جواد ضرابیان و سینا جهان‌آبادی است.

نحوه تهیه بلیت

مشترکان ایرانسلی بدون نیاز به تهیه اشتراک قادر به تماشای این اجرا خواهند بود. کاربران غیر ایرانسلی لنز هم با تهیه بلیط ۱۰ هزار تومانی می توانند این برنامه را تماشا کنند. کاربران اپلیکیشن لنز هنگام تماشای این کنسرت می توانند این برنامه را به جدیدترین نسخه به روز رسانی می کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان