هم گناه – رکورد شکنی سریال هم گناه با ۱۲ میلیون دقیقه تماشا در یک روز

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۳۱

پایان فصل اول سریال پربیننده اینترنتی

فصل اول سریال پر ستاره هم گناه با ثبت یک رکورد به پایان رسید. قسمت دوازدهم این سریال که قسمت پایانی فصل اول نیز هست، روز دوشنبه پخش شد. این قسمت با ثبت ۱۰ میلیون دقیقه تماشا در کمتر از ۲۴ ساعت رکورد زد. این میزان دقیقه تماشا بالاترین میزان در بین دوازده قسمت پخش شده این مجموعه و تمامی سریال های شبکه نمایش خانگی است. آمار تماشای قسمت پایانی فصل اول پس از دو روز به ۱۷ میلیون دقیقه رسیده است.

 رکورد شکنی سریال هم گناه با 12 میلیون دقیقه تماشا در یک روز

رکورد شکنی سریال هم گناه با ۱۲ میلیون دقیقه تماشا در یک روز

هم گناه سریال پرستاره و پربیننده

فیلیمو امکان ثبت دقیقه تماشای فیلم ها و سریال ها را فراهم می کند. حالا قسمت دوازده هم گناه با قسمت دوازده باقی سریال های شبکه نمایش خانگی مقایسه شده و رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

این سریال اولین تجربه کارگردانی مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است. تهیه کنندگی این مجموعه نیز به عهده خود اوست. فیلمنامه این مجموعه هم کاری مشترک از محسن کیایی و علی کوچکی است.

علاوه بر کارگردان، بعضی از بازیگران نیز برای اولین بار است که با این سریال، حضور در شبکه نمایش خانگی را تجربه می کنند. بزرگانی مثل پرویز پرستویی، هنگامه قاضیانی و حبیب رضایی. سایر بازیگران و یا بهتر بگوییم ستارگان این سریال عبارتند از: رویا تیموریان، مسعود رایگان، مهدی پاکدل، محسن کیایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، پدرام شریفی، روشنک گرامی، احسان کرمی، حسین امیدی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، شیرین اسماعیلی، فرانک کلانتر، محمدرسول صفری، محمد موحدنیا و آی تک جاویدنژاد. هدیه تهرانی هم پس از گذشت هشت سال از مجموعه قلب یخی، دوباره به شبکه نمایش خانگی برگشته است.

سریال هم گناه در ۲۴ قسمت برای شبکه نمایش خانگی آماده شده که فصل اول آن روز دوشنبه به پایان رسید. فصل دوم این مجموعه از روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه در دسترس خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان