هنرمندان سرزمین ایران – واکنش ها به شهادت سردار قاسم سلیمانی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۴

تاسف هنرمندان ایران از شهادت سردار قاسم سلیمانی

هنرمندان سرزمین ایران با منتشر کردن پست ها و استوری در صفحات مجازی خود شهادت سردار بزرگ سپاه حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفته و اظهار تاسف نموده اند.

مجید مجیدی کارگردان سینما

مجید مجیدی کارگردان سینمای ایران نوشت: «انا لله و انا الیه راجعون شهادت شجاعانه ی سردار سر افراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و رجعت روح والایشان به درگاه ابدیت را تبریک و تسلیت عرض می‌ کنم . به‌ راستی در این وا نفسا زیبنده‌ ترین لباسی که بر تن ایشان می‌ توانست مزین شود و قامت بگیرد، لباس زیبای شهادت بود. یادش گرامی و نامش بلند باد که در سرتاسر عمر پر برکتشان همواره ضربان قلبش برای ایجاد امنیت در کشور پهناور ایران اسلامی تپید و مانند سربازی بی‌ ادعا ذره‌ ای از هدف متعالی‌ اش پا پس نکشید. بدون شک خون مطهر ایشان پایمال نمی‌ شود و از برکت این عروج، فانوس پر فروغی روشن می‌ شود که تأثیر چشمگیری خواهد داشت بر قدرت یافتن و شکوفایی ایران اسلامی.»

مریلا زارعی

مریلا زارعی نوشت: « زندگی زیباست اما شهادت از آن زیباتر است (شهید سید مرتضی آوینی)

شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی مصادف با سحرگاه جمعه در ایام تولد حضرت زینب و در آستانه ایام فاطمیه بار دیگر به ما مردم روزمره نشان داد که شهادت، پاداش خداوند به او پس از یک‌ عمر مجاهدت خستگی‌ ناپذیر در این دنیا بود و همنشینی با برادران شهیدش و اولیا الهی در سرای باقی برای او قطعاً گواراتر. رنجِ فقدانِ این مرد بزرگ آوردگاهی است که ما را با هر غیر حقی بیگانه خواهد کرد. مریلا زارعی»

حمید ماهی صفت

حمید ماهی صفت نیز در مصاحبه ای که با تسنیم داشت گفت: « چند روزی است مادرم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در اصفهان بستری است.  وقتی خبر شهادت سردار دلها را شنیدم غم مادرم را فراموش کردم و برای این غم بزرگ گریه کردم. روزی که پدرم فوت کرد روی صحنه رفتم و مردم را خنداندم و این روزها که مادرم روی تخت بیمارستان است با شنیدن خبر شهادت این سردار دل‌ ها، غم مادرم را فراموش کردم و برای نبودن این مرد بین‌المللی امنیت گریه کردم و سوگوارم.».

 

دیگر هنرمندان سرزمین ایران نیز هر یک به نوعی خود را در این غم بزرگ شریک دانسته و اظهار تاسف نموده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان