هواداران خشمگین – ترکش های فسخ قرارداد استراماچونی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۱۸
هواداران خشمگین - ترکش های فسخ قرارداد استراماچونی

هواداران خشمگین مقابل باشگاه

هواداران خشمگین تیم استقلال امروز در مقابل این باشگاه تجمع کردند و مراتب اعتراض خود را به سمع مدیران باشگاه محبوبشان رساندند.البته که در ساعت های گذشته این اعتراض به ورزشگاه آزادی هم کشیده شد و هواداران خشمگین از سیدحسین حسینی،دروازه بان این تیم درخواست کردند که زمین راترک کند و بازی نکند.دروازه بان استقلال در حال گرم کردن و آماده شدن در زمین قبل از بازی امروز استقلال و پیکان بود.

استراماچونی تهران را ترک کرد

از دیروز که خبر فسخ یک طرفه قرارداد از جانب استراماچونی و دستیارانش پخش شد؛نگرانی های هواداران این تیم شروع شد.این نگرانی امروز با رفتن استراماچونی از تهران،به اوج خود رسید. هواداران در مقابل باشگاه و حتی در ورزشگاه نگرانی و ناراحتی خود را فریاد زدند.

مجیدی جانشین استرا؟

با توجه به صحبت های رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال،به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی سرمربی بعدی استقلال خواهد

هواداران خشمگین - ترکش های فسخ قرارداد استراماچونی

هواداران خشمگین – ترکش های فسخ قرارداد استراماچونی

شد.اسماعیل خلیل‌زاده اظهار کرده: برای بازگرداندن استراماچونی نهایت تلاشمان را خواهیم کرد.اما اگر مرد ایتالیایی حاضر نباشد به تیم برگردد،به سراغ گزینه داخلی خواهیم رفت.او همچنین ادامه داد:کسی به عنوان سرمربی انتخاب می‌شود که همه او را دوست دارند و مربی بزرگی می‌شود.با توجه به این صحبت‌ها به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی بعدی استقلال انتخاب خواهد شد.

مذاکره با مجیدی

شنیده ها حاکی از این است که مسئولان باشگاه استقلال دست به کار شده و با فرهاد مجیدی وارد مذاکره شده اند.و صحبت های اولیه بین دو طرف انجام شده است.قبلتر هم زمانی که شفر از استقلال رفت؛مجیدی روی نیمکت این تیم نشسته است.البته که آن زمان حضور او روی نیمکت استقلال به صورت موقت بود.اگر این مذاکرات حقیقتا صورت گرفته باشد و همه چیز به خوبی پیش یرود،این احتمال بسیار زیاد است که فرهاد مجیدی را روز جمعه در بازی استقلال در مقابل شاهین شهرداری بوشهر،در قامت سرمربی تیم استقلال و روی نیمکت این تیم ببینیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان