هواوی پیروز تحریم ها – برترین مخترع اروپا مجوز همکاری با آمریکاییها را گرفت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۴

برترین ثبت کننده اختراع در اروپا

هواوی پیروز تحریم ها .هواوی ثابت کرد تحریم های آمریکا برایش کارساز نبوده است.این شرکت چینی برترین شرکت ثبت کننده اختراع در قاره اروپا شده است.کشورهای اروپایی علارقم فشارهای دولت ترامپ،همکاری خود با این شرکت چینی را حفظ کردند.هواوی هم توانست تمام رقیبانش را کنار زده  و موفق شود با ثبت ۳۵۲۴ اختراع رتبه اول قاره سبز را کسب کند.

برترین مخترع اروپا مجوز همکاری با آمریکاییها را گرفت

برترین مخترع اروپا مجوز همکاری با آمریکاییها را گرفت

هواوی پیروز تحریم ها

دو سوم اختراعات این شرکت،در حوزه ارتباطات دیجیتال است.فناوری هایی مثل نسل پنجم گوشی های موبایل.بر اساس آمار منتشر شده پس از این شرکت چینی، سامسونگ با ۲۸۵۸ اختراع رتبه دوم را کسب کرده است.شرکت اریکسون ۱۲۲۷ و کوالکوم  ۱۰۶۱ اختراع در زمینه حوزه ارتباطات دیجیتال در اروپا به ثبت رسانده اند.

همکاری با شرکت چینی

از آنجا که هواوی شرکتی بسیار فعال و نوآور است،کشورهای اروپایی با این شرکت قطع همکاری ننموده اند.حتی کشور انگلستان که روابط خوبی با آمریکا دارد هم در این مورد راه خود را پیش گرفت و با چینی ها قطع همکاری نکرد.دولت آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرده بود،همکاری و فعالیت با شرکت چینی هواوی علیه امنیت ملی آمریکا تلقی می شود.بنابراین شرکت های آمریکایی از همکاری با هواوی منع شدند.حالا خبر می رسد دولت آمریکا مجددا به شرکت های آمریکایی فرصتی برای ادامه همکاری با چینی ها داده است.اعلام شده لیسانس همکاری شرکت های آمریکایی با هواوی تا ۱۵ ماه می (۲۶ اردیبهشت) تمدید می شود.پیش تر وزارت بازرگانی ایالات متحده  آمریکا اجازه همکاری با هواوی را تا یکم ماه آوریل تمدید کرده بود.

طبق این لیسانس و اجازه نامه،کاربرهای مخابراتی که مسئول تامین سرویس برای حاشیه شهرهای آمریکا هستند،می توانند به فعالیت خود با این شرکت ادامه دهند. شرکت بزرگ هواوی در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تکنولوژی  ۵G و تجهیزات مخابراتی است.این شرکت دومین شرکت بزرگ تولید کننده موبایل در جهان است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0