هوندا سیویک – افزایش قیمت سدان هوندا سیویک مدل ۲۰۲۰

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۶

قیمت هوندا سیویک مدل ۲۰۲۰ اعلام شد!

هوندا سیویک مدل ۲۰۲۰ تفاوت چندانی با سایر برندهای ژاپنی ندارد. در بازار خودرو قیمت سدان هوندا سیویک برای مدل ۲۰۲۰  نسبت به سال قبل افزایش یافته است.هوندا برای قیمت مدل ۲۰۲۰ سدان سیویک  را که در فوریه ۲۰۱۹ به روز رسانی در نیمه دوره تولید داشته افزاییش داده است و پس از آن مدل های VTi-L و RS به مجموعه ایمنی هوندا Sensing مجهز کرده است.

مدل های مختلف این خودرو در حال حاضر با قیمت پایه ۲۲۵۹۰ دلار برای مدل پایه VTi عرضه می شود که ۲۰۰ دلار بیش تر از مدل ۲۰۱۹ آن است در حالی که مدل های VTi-S و VTi-L نیز با افزایش قیمت ۲۰۰ دلاری به ۲۴۷۹۰ و ۲۸۱۹۰ دلار رسیده اند.

افزایش قیمت مدل ممتاز VTi-LX

هوندا سیویک مدل ۲۰۲۰

مدل RS هوندا بیشترین افزایش قیمت را داشته است.  این خودرو  با افزایش قیمت ۸۵۰ دلاری اکنون ۳۲۸۴۰ دلار قیمت دارد. رنگ بدنه متالیک که قبلا به عنوان آپشنی ۵۷۵ دلار ارائه می شد نیز اکنون به صورت استاندارد برای این خودرو موجود است. مدل ممتاز VTi-LX این خودرو نیز با افزایش قیمت ۲۰۰ دلاری، اکنون ۳۳۸۹۰ دلار قیمت دارد.

 مدل های پایه VTi و VTi-S سیویک

مدل های پایه VTi و VTi-S سیویک نیز از موتور بنزینی ۱٫۸ لیتری چهار سیلند با قدت ۱۰۴ کیلووات و گشتاور ۱۷۴ نیوتون متر بهره می برند در حالی که VTi-L، RS و VTi-LX دارای موتور ۱٫۵ لیتری توربوی بنزینی چهار سیلندر با قدرت ۱۲۷ کیلووات و گشتاور ۲۲۰ نیوتون متر هستند.

تمام مدل های این خودرو دیفرانسیل جلو بوده و نیرو را از طریق گیربکس CVT به چرخ ها منتقل می کنند.مدل پایه VTi این خودرو با سیستم کنترل دمای تک محیطه، صندلی های پارچه ای، سیستم صوتی ۸ بلندگو، نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی ۷ اینچی و دوربین معکوس ارائه می شود در حالی که VTi-S دارای ورودی بدون سویچ، دکمه استارت، سنسورهای پارک و LaneWatch است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان