هیچ دوستی به جز کوهستان – کتاب صوتی با صدای نوید محمد زاده

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۲

کتاب صوتی با صدای نوید محمد زاده

این روزها ایران هم مانند سایر جهان درگیر بحران کرونا است. حالا که بسیاری از مردم خود را در خانه هایشان قرنطینه کرده اند، نوید محمد زاده کتاب هیچ دوستی به جز کوهستان را برای مردم میخواند. تا با این کار موجب دلگرمی مردم علاقمند به ادبیات در روزهای قرنطینه باشد. این کتاب با استقبال خوب مردم و کتاب دوستان مواجه شده است. در باب موفقیت این کتاب همین بس که در مدتی کمتر از سه ماه به چاپ دوازدهم رسیده است.

کتاب صوتی با صدای نوید محمد زاده

کتاب صوتی با صدای نوید محمد زاده

هیچ دوستی به جز کوهستان در استدیوی ضبط

در حال حاضر نوید محمد زاده در استدیوی رادیو گوشه در حال ضبط صدا است. آهنگسازی این پروژه را بامداد افشار و هدایت پوریا عالمی به صورت مشترک انجام داده اند. هیچ دوستی به جز کوهستان بی تردید تجربه بی نظیری برای هر فرد کتاب خوان است. این کتاب با داستانی روی لبه ای میان رمان و ادبیات غیر داستانی خواننده را با خود همراه می کند. البته زمانی بیشتر منقلبتان خواهد کرد که به خاطر می آورید داستان کتاب، برآمده از واقعیات زندگی نویسنده است. بهروز بوچانی با هنرمندی داستان خود را روایت کرده است. داستان کتاب، روایتی است که بسیاری از نویسندگان و رسانه های جهان را وادار به اظهار نظر کرده است.

رادیو گوشه

رادیو گوشه که پروژه ضبط این کتاب در استدیوی آن در حال انجام است؛ تا کنون با هنرمندان بسیاری برای تولید کتاب های صوتی و شنیدنی همکاری داشته است. هنرمندان مشهور و محبوبی چون هوتن شکیبا، علی سرابی، گلاره عباسی، رخشان بنی اعتماد، مسعود فروتن و بسیاری دیگر. این بار هم که نوید محمد زاده داستان نویسنده ای از خطه و دیار خود را برای علاقمندان روایت خواهد کرد.

 

 

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. سلام.
    نمیتونم دانلودش کنم.
    لطفا راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان