وام ازدواج – وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۲
وام ازدواج - وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان شد

 وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومانی در بودجه ۱۴۰۰

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب افزایش وام ازدواج به ۱۰۰ میلیون تومان در بودجه ۱۴۰۰ و تعیین مدت ۱۰ سال برای بازپرداخت آن در نشست امروز این کمیسیون سخن گفت.  علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در بیان دستورکار نشست اخیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست ردیف های مربوط به تبصره ۱۴ بودجه که به هدفمندی یارانه ها می پردازد مورد بررسی قرار گرفت .

وی همچنین  یادآور شد در  نشست اخیر پیرامون منابع و مصارف سازمان هدفمندی یارانه ها و موضوعاتی که به این کمیسیون مرتبط است از جمله حوزه سلامت، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه که تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند و جداسازی ورودی مصارف و منابع سند حامل های انرژی از جمله آب، برق، گاز و …و واریز درآمد حاصل از آنها به حساب شرکت ها بحث و تبادل نظر شد.

وام ازدواج - وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان شد

وام ازدواج – وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان شد

وی تصریح کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس بند الف تبصره ۱۶ را نیز مورد بررسی قرار دادند و در نهایت بر اساس مصوبه این کمیسیون قرار شد وام ازدواج جوانان از ۵۰ میلیون تومان به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داده شود و مهلت بازپرداخت آن نیز از ۵ سال به ۱۰ سال تغییر داده شود که این مصوبه باید به تصویب کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ و صحن علنی مجلس هم برسد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در این نشست تسهیلات خوداشتغالی و کارآفرینی کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی هم مورد بررسی قرار گرفت و با پیشنهاد نمایندگان اعتبارات این بخش هم از ۴۸۰۰ میلیارد تومان به ۸۰۰۰میلیارد تومان ارتقا پیدا کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان