واکنش تند – واکنش تند محمد اصفهانی در برابر محمود احمدی نژاد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۳۱
واکنش تند - واکنش تند محمد اصفهانی در برابر محمود احمدی نژاد

صحبت های پرحاشیه احمدی نژاد

حاشیه های آخرین مصاحبه آقای احمدی نژاد تمامی ندارد. این بار محمد اصفهانی واکنش تند خود نسبت به این مصاحبه را ابراز داشته است. رییس جمهوری اسبق ایران در مصاحبه چند روز گذشته خود در مورد موسیقی و برخی از هنرمندان مشهور نظر داده بود. حالا هنرمندان یکی به یک این سحنان را تکذیب می کنند. پس از همایون شجریان در تکذیب دیدار مشایی و پدرش حالا نوبت محمد اصفهانی است. محمد اصفهانی هنرمند مشهور موسیقی سخنان ریاست جمهوری سابق کشور را به طور کامل تکذیب کرد؛ و گفت به نظر می رسد ایشان از کمبود حافظه مبرم رنج می برند. من هرگز در مدت زمان ریاست جمهوری ایشان اجرایی در حضورشان نداشته ام.

واکنش تند - واکنش تند محمد اصفهانی در برابر محمود احمدی نژاد

واکنش تند – واکنش تند محمد اصفهانی در برابر محمود احمدی نژاد

واکنش تند و تکذیب اصفهانی

احمدی نژاد در بخشی از سخنانش گفته بود: آقای اصفهانی خیلی به موسیقی کشور خدمت کرده اند. ما در سالن وزارت کشور در خدمت ایشان بوده ایم. در گروه ایشان فردی گیتار برقی می زد که مرا بسیار خوشحال کرد؛سازهای ما دارد نونوار می شود.

محمد اصفهانی در پاسخی ویدیویی به این سخنان واکنش نشان داد. او گفت: این مصاحبه را دیدم. هرگز در زمانی که ایشان ریاست جهمور بودند در مقابلشان اجرا نداشته ام. تنها یکبار و در زمانی که ایشان شهردار تهران بودند یک اجرا انجام شد. مراسمی برای تقدیر از هادی ساعی و حسین رضازاده که قهرمان المپیک آتن شده بودند ترتیب داده شده بود. این مراسم در فرهنگسرای ارسباران اجرا می شد. در آن زمان من حتی نمی دانستم این آقا شهردار تهران است.

برای اجرایی در تالار وزارت کشور بارها با من تماس گرفته شد اما من نپذیرفتم. کار به جایی رسید که مجبور شدم چند روزی گوشی موبایلم را خاموش کنم.

هاله نور

محمد اصفهانی در ادامه به ماجرای هاله نور نیز اشاره کرد. این هنرمند گفت: ایشان باید در اظهار نظرهایشان دقت بیشتری داشته باشند. اگر کمبود حافظه دارند باید حتما نظرهایشان را اصلاح کنند. خاطرم هست در مورد قضیه معروف هاله نور هم ایشان بعدعا صحبت هایشان را تکذیب کردند. در خالیکه فیلم این صحبت ها هنوز هم موجود است.

همچنین این خواننده مشهور در پست بعدی از حمله برخی به صفحه اش خبر داده است. او اعلام کرد عضو و طرفدار هیچ جناح سیاسی نیست و تنها در مود مسائل مربوط به خود واکنش خواهد داشت. او گفت: اجازه نمی دهم کسی بیاید تهمتی بزند و برود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان