واکنش نوید محمدزاده – پاسخ به منتقدین: جهان سوم یعنی همین!

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۹

پشیمانی منتقد جنجالی

واکنش نوید محمدزاده به انتقادهایی که در هفته گذشته به او شده بود باز هم خبرساز شد. هفته گذشته و در پی انتشار ویدیوها و بنرهای تبلیغاتی با حضور این بازیگر انتقادات فراوانی به سوی او سرازیر شد. این انتقادها گاهی به زبان طنز و گاهی هم بسیار تند ایراد شدند. مثلا مسعود فراستی منتقد جنجالی در پی پخش این آگهی ها گفت: از اینکه از این بازیگر تعریف کرده بودم پشیمانم.

واکنش نوید محمدزاده - پاسخ به منتقدین: جهان سوم یعنی همین!

واکنش نوید محمدزاده – پاسخ به منتقدین: جهان سوم یعنی همین!

واکنش نوید محمدزاده: جهان سوم یعنی همین!

بازیگر پرآوازه کشورمان پس از آنکه سیل انتقادات به سویش روانه شد، بالاخره واکنش نشان داد. او در گفت و گوی تلفنی با برنامه کافه آپارات اظهار کرد: جهان سوم یعنی همین! مسی و رونالدو هم تبلیغ می کنند اما هیچکس هیچ واکنش بدی نمی دهد. به ما که می رسد همه مسخره امان می کنند. جانی دپ اگر تبلیغ کند روی کار هنریش اثر می گذارد؟ اتفاقا انجام تبلیغات باعث می شود تا انتخاب های بهتری در کار داشته باشیم.

او همچنین گفته است: رابرت دنیرو که بازیگر بسیار بزرگی است هم در تبلیغات نقش داشته است. خیلی ها از بازیگران خودمان هم اینکار را کرده اند. چرا فقط درباره من این حرف ها زده شد؟ با افزایش سن یاد گرفته ام خودم را به هرجایی نفروشم. روی همین عطر افراد دیگری هم فعالیت کرده اند، نسبت به آنها هیچ واکنشی داده نشد.

تعریف از بازی من بوده است

محمد زاده در ادامه افزود: اگر بازیکنان مطرح فوتبال مثل رونالدو هم در تبلیغات حضور دارند، به این معنا نیست که آنها نمی توانند فوتبال بازی کنند. با تمرکز روی بازیگری می توانم اتفاقات بهتری رقم بزنم. مطمئن باشید مردم مرا با تبلیغات به خاطر نخواهند آورد. من می دانم در چه فیلم هایی بازی کنم و کارم را خوب بلدم.

وی همچنین در مورد سخنان مسعود فراستی گفت: اگر ایشان قبلا تعریفی از من کرده اند، به دلیل بازی و بازیگری من بوده است. حالا با یک تبلیغ چرا باید از تعریفشان پشیمان شوند؟

وی در ادامه گفت: فیلم قورباغه و سایر فیلم هایم به زودی اکران می شوند. من مسیرم را می دانم و در حال حرکت رو به جلو هستم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0