ورزشکاران هنرمند – ورزشکارانی که وارد هالیوود شدند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۷
ورزشکاران هنرمند - ورزشکارانی که وارد هالیوود شدند

ورزشکاران هنرمند

ورزشکاران هنرمند در واقع همان افرادی هستند که فاصله میدان مسابقه تا پرده نقره ای سینماها را طی کرده اند و جالب آنکه موفق هم بوده اند.به بهانه مصاحبه اخیر رونالدو مبنی بر تمایلش به حضور در هالیوود،کارنامه چند نفر از ورزشکارانی را مرور میکنیم که به دنیای بازیگری ورود کردند.

کریستیانو رونالدو

رکوردهای رونالدو در مستطیل سبز به راحتی قابل شکستن نیستند.او به راستی از بزرگترین های تاریخ فوتبال جهان است.حالا در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده است که برای حضور در هالیوود پیشنهاد دارد.رونالدو هم در حال تقویت زبان انگلیسی خود است تا بتواند پس از بازنشستگی از فوتبال،وارد دنیای سینما و هالیوود شود.

ورزشکاران هنرمند - ورزشکارانی که وارد هالیوود شدند

ورزشکاران هنرمند – ورزشکارانی که وارد هالیوود شدند

جیسون استتهام

شاید باورش سخت باشد اما استتهام پیش از حضور در سینما،قهرمان شیرجه بود.قهرمان شیرجه بریتانیا اما موفق ترین شیرجه اش را از دنیای ورزش به دنیای سینما زد.امروز او یکی از مشهورترین و البته پول سازترین بازیگران این صنعت است.سری فیلم های سریع و خشن،ترانسپورتر،بی مصرف ها و بسیاری دیگر از جمله کارهای موفق او در هایوود بوده است.

دواین جانسون

دواین جانسون یا همان راک(صخره) سابقا در رینگ کشتی کچ رقبا را از میدان برمی داشت.حالا او بازی در بیش از ۴۰ فیلم در کارنامه خود ثبت کرده است.کارنامه او شامل فیلم هایی است که فروشی بالای ۱۰ میلیارد دلار در گیشه داشته اند.فیلم های پرفروشی مثل سری فیلم های سریع و خشن،آسمان‌خراش و جومانجی.

 ویلی جونز

فوتبالیست سابق ولزی را این روزها همه به عنوان بازیگر می شناسند.وینسنت پیتر جونز بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۴ به صورت حرفه ای و به به‌عنوان یک هافبک فوتبال بازی کرده است.حضور در تیم های لیدزیونایتد، شفیلدیونایتد و حتی چلسی در مورد او بسیار جالب است.

از بازیگران دیگری که قبلا ورزشکار بوده اند می توان به بروس لی،جان سینا،اریک کانتونا،دیوید بکهام و بسیاری دیگر اشاره کرد.حضور آنها در سینما باعث رونق پرده نقره ای نیز شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان