وزیر دفاع – امر فرمانده معظم کل قوا عملی خواهد شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۱۰

هیچ جنایت و تروری را بی پاسخ نمی گذاریم

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر دانشمند شهید محسن فخری زاده با بیان اینکه امروز شخصیتی از میان ما می رود که از نوجوانی با خدای خود پیمان راسخ ادای حق بست و بر این پیمان پای فشرد و استقامت کرد و امروز به این پیمان وفا کرد و به شرف شهادت رسید، گفت: این شرف و آبرو و توفیق را به روح بلند این شهید عزیز که عاشق شهادت بود صمیمانه تبریک عرض می گویم؛ فقدان او برای همه ما جانکاه است و این فقدان را به همه ملت ایران و جامعه علمی، دفاعی و هسته ای کشور تسلیت عرض می کنم.

حاتمی در این مراسم گفت: اگر دشمنان رذیلانه دست به این جنایت نزده بودند و خون شهید عزیز ما که یک شخصیت مخلص و گمنام بود ریخته نشده بود، چه بسا در گمنامی از دنیا می رفت، اما امروز شهید عزیز ما که دیروز فقط الگوی جوانان و شاگردان و همکاران خود بود، به همه جهان معرفی شد و از امروز او یک شخصیت جهانی است و همه کسانی که پا در راه مبارزه می گذارند یک الگوی دیگر بنام شهید فخری زاده دارند و می توانند در علم، تلاش، اخلاص و زندگی و … به او تأسی کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: دشمن به خوبی می‌داند هیچ جنایتی در نزد ملت ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند و ما حتما جنایتکاران را تعقیب می‌کنیم و امر فرماندهی معظم کل قوا اجرا خواهد شد. کشورهایی در این حادثه ابراز انزجار کردند که من از آنها تشکر می‌کنم. اما نهادهای بین المللی که مماشات کردند بدانند این کار تروریست‌ها را وقیح‌تر می‌کند.  اگر در دام نظرات خود بمانید یک روز این ترور دامن شما را می‌گیرد.

پیشرفت ادامه پیدا خواهد داشت..

وزیر دفاع با تاکید بر اینکه دشمنان بدانند این اولین شکست آنها است و اگر او را کشتند تا نامش از بین برود، نام او بلندآوازه شد، ادامه داد: شکست دوم دشمن در آنجاست که می خواست بگوید شهید عزیز ما در مسیری قدم بر می داشت که به نفع ملت ایران نبود و با رمز و کلمه هسته ای تلاش کرد این حرف را بگوید و شهید عزیز ما را بعنوان بنیانگذار برنامه صلح آمیز هسته ای ایران معرفی کرد، غافل از اینکه این جمله باعث افتخار ملت ایران، وزارت دفاع و نیروهای مسلح است.

وزیر دفاع – امر فرمانده معظم کل قوا عملی خواهد شد

وزیر دفاع تاکید کرد: تلاش بزرگی که شهید عزیز ما انجام می‌داد با قوت ادامه پیدا خواهد کرد و ما دیروز در جلسه اول بودجه دولت گام اول را برداشتیم و بودجه سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را دو برابر کردیم.

به گفته حاتمی ما با دشمنی روبرو هستیم که چهل سال گفت گزینه نظامی روی میز است ولی جرات استفاده از آن را پیدا نکرد و با سرافکندگی این گزینه را زیر میز برد. این بخاطر مجاهدت رزمندگان و دانشمندان ما بود. بدانید این پیشرفت ادامه پیدا خواهد کرد

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان