وندی شرمن – همه چيز خوب است؟ اوضاع جدى است، وقت تكبر نيست.

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۸

وندی شرمن در پاسخ به توییت ترامپ

وندی شرمن در پاسخ به توییت ترامپ: همه چيز خوب است؟ اوضاع جدى است، وقت تكبر نيست.

وندی شرمن، نماینده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته‌ای به توییت منفعلانه ترامپ پس از عملیات انتقام جویانه سپاه  پاسدارن در بامداد امروز واکنش نشان داد.  وندی شرمن در توییتی نوشت: همه چیز خوب است؟؟ اوضاع جدی است، وقت تکبر نیست.

توییت ترامپ در پی انتقام سخت ایران

رییس جمهور آمریکا در توییتی منفعلانه در پی انتقام سخت ایران از تروریست‌های آمریکایی در پایگاه عین الاسد در عراق نوشت: همه چیز خوب است! از ایران موشک‌هایی به دو پایگاه نظامی واقع در عراق شلیک شده است. ارزیابی تلفات و خسارات الان در جریان است. تا الان همه چیز خوب بوده! ما قدرتمندترین و مجهزترین ارتش کل جهان را داریم! فردا صبح بیانیه‌ای صادر می‌کنم.

 

حملات موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی عین الاسد

حملات موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی عین الاسد در استان الانبار در غرب عراق در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد یعنی زمان به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی انجام گرفته است.به گفته منابع محلی پایگاه آمریکایی عین‌الاسد به شکل کامل منهدم و‌با خاک یکسان شده است. شبکه خبری سی.ان.ان به‌نقل از یک مقام نظامی آمریکایی نوشت که پیش از حملات موشکی بامداد چهارشنبه سپاه پاسداران به پایگاه‌های نظامی در عراق، به نیروهای آمریکایی مستقر در این پایگاه‌ها از پیش هشدار داده شده بود و این نیروها در پناهگاه‌ها مستقر بودند.

در پی حملات دیشب سپاه، تقریباً پروازها در آسمان ایران و عراق به شکل معناداری کاهش پیدا کرده است و مسیر پرواز ها به مدیترانه- صحرای سینا – عربستان به سمت امارات ابوظبی و برخی مناطق دیگر کشیده شده است. به نظر می رسد بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی از ترس عملیات انتقام جویی ایران مسیر خود را تغییر دادند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان