پارسا خائف – انتشار اولین آلبوم رسمی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۲۹

پارسا خائف و انتشار اولین آلبوم رسمی او

پارسا خائف پسر نوجوانی که در برنامه عصر جدید در زمینه آواز خوانی به عنوان شرکت کننده ی برگزیده انتخاب شده بود قرار است به زودی نخستین آلبوم خود را منتشر کند.  خائف برنده ی جایزه ی بین المللی موسیقی اصیل ایرانی شد.

پارسا خائف درباره این آلبوم گفته است: «این آلبوم شامل قطعات تازه ای از موسیقی ایرانی و بازخوانی چند قطعه آذری است که با نظارت وُکالِ حسین علیشاپور به ضبط رسیده است.». ظاهرا مهیار علیزاده نیز حضور و همکاری جدی در اولین اثر خائف داشته است. پارسا خائف پس از آن که در برنامه ی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی توانست بدرخشد و برگزیده شود تصمیم گرفت سطح آواز خود را در کلاس های آموزشی در اردبیل ارتقا بخشیده و از این طریق به فعالیت های خود ادامه دهد.

 

پارسا خائف

وی در بیست و هفتمین روز از اردبیهشت ماه سال ۱۳۸۴ در اردبیل متولد شد. پس از خضور در برنامه ی عصر جدید و درخشیدن در این برنامه تصمیم به ادامه فعالیت های خود گرفت. این نوجوان که در این سن و سال کم توانست در زمینه آواز و آواز خوانی و موسیقی ایرانی این چنین درخشیده و به شهرت و موفقیت برسد به زودی نخستین آلبوم رسمی خود را منتشر کرده و جزییات مربوط به این آلبوم نیز به زودی به دست ما خواهد رسید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان