پارکینگ خودرو – مهارآتش‌سوزی پارکینگ خودروهای سنگین دولت آباد کرمانشاه

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۷

وقوع حریق در پارکینگ شهرک دولت آباد

آتش‌سوزی پارکینگ خودروهای سنگین دولت آباد کرمانشاه مهار شد. رئیس سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام کرد: «چندین خودرو حامل بنزین در پارکینگ شهرک دولت آباد آتش گرفتند. حریق سنگینی بود و توانستیم بطور کامل آتش را مهار کنیم. این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشته است» فضل‌الله رنجبر امروز در گفت و گوی خبری اظهار کرد: «ما هیچ گونه انفجاری امروز در هیچ نقطه از شهر نداشتیم و دود سیاهی هم که شهروندان در آسمان کلانشهر کرمانشاه مشاهده می کنند مربوط به آتش سوزی در پارکینگ خودرو بوده است»

کیوان ملکی قائم مقام سازمان آتشنشانی کرمانشاه در مصاحبه امروز اعلام کرد:  «با حضور حدود ۱۰۰ آتش نشان به همراه ۲۶ خودرو در نهایت آتش سوزی پارکینگ دولت آباد بعد از حدود سه ساعت مهار شد». ملکی افزود در این حادثه شش تریلی حامل سوخت دچار حریق شدند. وی خاطرنشان کرد: «در این پارکینگ حدود ۵۰ تریلی دیگر بود که محموله برخی از آنها بنزین و گازوییل بود و خوشبختانه با مدیریت به موقع صحنه حادثه این خودروها از پارکینگ خارج شدند»

وی گفت: «این آتش سوزی ابتدا در یک تانکر اتفاق افتاده و سپس به چند خودرو دیگر سرایت کرده است». .فرماندار کرمانشاه، از اعزام تیم های آتش نشانی به محل خبر داد و گفت نیروهای آتش نشانی هم اکنون در حال اطفای حریق هستند. رنجبرگفت: هنوز جزییاتی از خسارات جانی و مادی در دست نیست و پس از اطفای حریق و گزارش آتش نشانی، اطلاع رسانی می کنیم.

مهارآتش‌سوزی پارکینگ خودروهای سنگین دولت آباد کرمانشاه

علت آتش‌سوزی پارکینگ خودروهای سنگین

علت حادثه در دست بررسی است، ملکی گفت: «با توجه به اینکه بار برخی از این تریلی‌ها بنزین بوده و دمای هوا هم بالاست، احتمال آتش سوزی وجود دارد، اما همه چیز منوط به نظر کارشناسان است و باید بررسی دقیق صورت گیرد».

وی افزود: «در این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم و تنها چهار نفر مصدوم شدند. متاسفانه علاوه بر این چهار نفر، سه نفر از نیروهای آتشنشانی هم در جریان اطفاء حریق مصدوم شدند»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان