پانته آ بهرام – با حاشیه‌ سازی حاشیه‌ نشین نخواهم شد!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۶

حاشیه سازی برای پانته آ بهرام

پانته آ بهرام اخیرا در نشست خبری فیلم شنای پروانه، در دومین روز از جشنواره فیلم فجر در حالی که با سری تراشیده و کلاهی ترکمنی حضور یافته بود طی صحبت های خود برای لحظاتی روسری اش را در مقابل حضار از سر بر داشت و در حالی که با جماعت حاضر می خندید گفت: «به من گفتند رعایت کنم و روسری بپوشم!». این حرکت پانته آ بهرام سبب شد تا برخی به حاشیه سازی برای او بپردازند و سبب واکنش نشان دادن این بازیگر تئاتر و سینما شوند.

پست اینستاگرامی خانم بهرام

پانته آ بهرام طی انتشار متنی در پیج اینستاگرام خود از منتقدین و حاشیه سازان انتقاد کرد و نوشت: «وقتتان را تلف نکنید. دوستان من اگر دنبال حاشیه بودم سالی که فیلم «من مادر هستم» سالی که «بی خود و بی جهت» سالی که «بلوک ۹ …»…..راهِ دور چرا ؟ همین امسال که فیلم « آینده» از مسابقه جشنواره بیرون ماند! اعتراض، یا سر و صدا به جهت دیده شدن !!!!!؟؟؟؟، می‌ کردم. البته شاید این‌ همه سکوت در طول بیست و چند سال کار تصویر هم، جایز نبود. شلوغ نکنید و آدرس غلط به مردمِ ساده ندهید. موضوعاتی بس مهمتر در جامعه برای پرداختن هست!».

«ارتش تک نفره ام»

بازیگر فیلم شنای پروانه، در ادامه نوشت: «من سال هاست که یک ارتش تک نفره‌ ام. به تنهایی از حق‌ ام دفاع کردم و می‌ کنم. ترس از زنانِ قدرتمند، زنانی که می‌ خواهند یک رو باشند، خود خودشان باشند، یک اپیدمیِ جهانی ست و در ایران بیشتر. با حاشیه‌ سازی حاشیه‌ نشین نخواهم شد! (در ضمن لباس و کلاه م قدیمی ست مثلِ خودم و کارِ دستِ زنانِ ترکمن صحراست).».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان