پایتخت ۶ – آغاز ساخت ادامه فصل ششم سریال محبوب پایتخت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۲۶
پایتخت 6 - آغاز ساخت ادامه فصل ششم سریال محبوب پایتخت

آغاز ساخت بخش دوم فصل ششم

سیروس مقدم کارگردان مجموعه پایتخت از ساخت ادامه پایتخت ۶ خبر داده است. مقدم درباره ادامه این فصل از سریال گفته است: داستان با تغییرات اندکی ادامه پیدا خواهد کرد. فیلمبرداری نیز از اوایل بهمن ماه آغاز شده است.
مقدم اضافه کرد: تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم که این مجموعه را برای عید نوروز به شبکه برسانیم. به همین دلیل احتمالا دو یا سه قسمت باقی مانده از این فصل سریال را خواهیم ساخت. به مردم قول داده بودیم که پایتخت ۶ را به انتها برسانیم و تمام تلاشمان را برای عملی کردن حرفمان به کار بسته ایم. امیدواریم این مجموعه نوروز سال آینده روی آنتن برود.

پایتخت 6 - آغاز ساخت ادامه فصل ششم سریال محبوب پایتخت

پایتخت ۶ – آغاز ساخت ادامه فصل ششم سریال محبوب پایتخت

فیلمبرداری پایتخت ۶ در شمال کشور

سیروس مقدم همچنین اضافه کرد: جمع کردن همه عوامل و بازیگران کار بسیار دشواری بود. اما از آنجا که همه به مردم قول داده اند تا اینکار را به اتمام برسانند، برنامه خود را تنظیم و هماهنگ کرده و خود را برای فیلمبرداری به گروه رساندند.
تهیه کننده این مجموعه (الهام غفوری) نیز گفته: با بروز و شیوع ویروس کرونا در سال گذشته، تولید و پخش فصل ششم نا تمام ماند. ما وظیفه خود می¬دانیم که حتما دو قسمت پایانی این مجموعه را تولید و پخش کنیم تا تکلیف این فصل از سریال هم مشخص شود.
روابط عمومی سریال پایتخت اعلام کرده است این دو قسمت پایانی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری ساخته خواهد شد. همچنین سرپرستی نویسندگان نیز به عهده محسن تنابنده خواهد بود. تنابنده در واقع بازیگردان، مشاور کارگردان، سرپرست فیلمنامه و طراح سریال است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان